Yönetimde bütçe hazırlığı

Yönetimde bütçe hazırlığı

Yönetimde bütçe hazırlığı

Sakaryaspor Yönetimi, takıma yapılacak olan takviyeler için bu akşam transfer bütçesini hazırlayacak. Yönetimin transferlere yaklaşık 2 Milyon YTL'ye yakın bütçe oluşturması bekleniyor.
Bu akşam netleşecek
Bank Asya 1. Lig'de ilk yarının sona ermesinin ardından yönetim çalışmalara vakit kaybetmeden başladı. Takıma en az 8 takviye yapacak olan yönetim, transfer bütçesini bu akşam yapacağı toplantıda netleştirecek. Yönetimin transfere yaklaşık 2 Milyon YTL'ye yakın bütçe oluşturması bekleniyor. Öte yandan mali portrenin çıkarılmasının ardından Başkan Bülent Yılmaz'ın konuyla ilgili olarak kamuoyuna yarın açıklama yapacağı öğrenildi.
Sponsorluk ve federasyon
Sakaryaspor Yönetimi ilk olarak kendi içinde bütçe oluşturacak. Sponsorluk konusunda birkaç firma ile temas halinde olan yönetim yapılan görüşmelerin sonucunu bekliyor. Bunun yanı sıra yönetim altyapı tesislerinin yapımı için federasyondan maddi destek talep etti. Tesisler için yönetimin 500 bin YTL'lik talebine federasyonun nasıl bir cevap vereceği merak ediliyor. Ancak yönetim federasyondan en 250 bin YTL geleceğine kesin gözüyle bakıyor.
Kredi için beklemede
Transferler için kredi çekmesi gündemde olan yönetim şuan beklemede. Kendi içinde oluşturacağı kaynak ve maddi konuda yaptığı görüşmelerin sonucuna göre hareket edecek olan yönetim, kredi için acele etmiyor. Mali portrenin netleşmesiyle birlikte ihtiyaç duyulan rakama göre banka kredisine başvurulacak. Yönetim her şeye rağmen 3 banka ile görüşmelerini sürdürüyor.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE