Yönetime ultimatom

Yönetime ultimatom

Yönetime ultimatom

Tatangalar com. sitesine açıklamalarda bulunan Yeşil-Siyahlı taraftarlar, Sakaryaspor Yönetiminin yapmış olduğu transferlerin yanlış olduğunu belirtti. Ayrıca taraftarlar, genç oyuncuların satılmasının bir zafer gibi gösterilmesinin çok acı olduğunu söyledi.
Hayal kırıklığı
Tatangalar com. sitesine açıklamalarda bulunan Sakaryaporlu taraftarlar, yönetimin devre arasında izlediği transfer politikasının tamamen bir hayal kırıklığını olduğunu söyledi. Taraftarlar, yönetimin kampa her gün 2-3 oyuncu davet etmesinden dolayı takımın deneme tahtasına döndüğünü, buradan da anlaşıldığı kadarıyla Yönetimin herhangi bir planlama yapmadan devre arası transferine girdiğinin apaçık olduğunu söyledi.
Umursamaz tavır
Yeşil-Siyahlı taraftarlar, Sakarya Gazeteciler tarafından gündeme getirilen ve Tatangalar tarafından da bir adım ileriye taşınan 'kaynak arayışı ve silkelenme' çabalarına yönetimin sergilediği umursamaz tavrın kendilerini üzdüğünü açıkladı. Yönetimin kendi yöntemiyle ilerleme kaydedemediğini belirten taraftarlar., ortak aklın doğruları ile hareket edilerek Sakaryaspor'u düzlüğü çıkarılması gerektiğini savundu.
Affedilemez
Sakaryaspor'un gelecek vadeden iki Milli oyuncusunun Fenerbahçe'ye verilmesinin değer kaybı olmasına rağmen bir zafer gibi lanse edilmesinin anlam verilemez bir davranış olduğunu belirten taraftarlar futbolcuların sponsorluk karşılığı pazarlanmış olduğunu manidar olduğunu belirtti. Yeşil-Siyahlı taraftarlar Kaynak oluşturmanın yüzlerce yolu varken bu yöntemin kullanılmasının affedilemez bir yol olduğunu söyledi.
Son uyarı
Sakaryaspor Yönetiminin ilk günlerden bu yana iletişim özürlü tavrının son dönemlerde üst seviyeye çıktığını ifade eden taraftarlar şeffaflık diye çırpınan yönetimin bunu kendisinin uygulamadığını söyledi. Yönetimin istif lüksünün de kalmadığnı belirten Sakaryasporlu taraftarlar iyi niyetli beklentilerinin karşılığını alamadıkları yönetimi ilk ve son kez uyardıklarını söyledi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE