Yozgatlılar Komutan Yiğit’i ağırladı

Sakarya Yozgat Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, hemşeri buluşmalarına İl Jandarma Alay Komutanı Albay Cengiz Yiğit ile devam etti.  

Yozgatlılar Komutan Yiğit’i ağırladı

Geyve Yöresel Ürenler Tesisinde, düzenledikleri kahvaltı programı ile İl Jandarma Alay Komutanı Albay Cengiz Yiğit’i ağırlayan Sakarya Yozgatlılar Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği yönetimi, hemşeri buluşmalarına devam ediyor. Dernek Başkanı Günay Yazıcıoğlu, davetlerini kırmayıp kendilerini onurlandıran Albay Yiğit’e teşekkür etti.
Yazıcıoğlu, bu buluşmalar ile hemşerileri arasında birlik, beraberlik ve kaynaşmayı hedeflediklerini belirterek; “Her geçen gün ailemize yeni hemşerilerimiz ekleniyor. Yaptığımız araştırmalarda Sakarya genelinde 3 binin üzerinde Yozgatlı aile olduğunu öğrendik. Bu ailelerimize tek tek ulaşma ve dernek çatımız altında bir araya getirme gayreti içerisindeyiz” dedi.
GENİŞ KATILDI
Programa İl Jandarma Alay Komutanı Albay Cengiz Yiğit’in yanında, Erenler İlim İrfan Vakfı’nın Fahri Başkanı, İlahiyatçı Yazar Adem Şener, Geyve MYO Öğretim Üyesi Feridun Dağ’ın yanında çok sayıda Yozgatlı katıldı. Yazıcıoğlu, programa ev sahipliği yapan Başkan Yardımcısı Tahsin Ertürk’ün yanında yönetimde yer alan Hakkı Akyüz, Hakan Coşan, Zafer Dağıstanlı, Yüksel Atik’e de teşekkür etti.
 

Güncelleme Tarihi: 06 Ekim 2019, 20:16
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER