Yüce Akyazı’daki programa katıldı

Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce AKP Akyazı Teşkilatı tarafından bayramın ikinci günü düzenlenen bayramlaşma programına katıldı. 

Yüce Akyazı’daki programa katıldı


BERABERLİK VURGUSU
AKP Akyazı İlçe Teşkilatı’ndaki bayramlaşma bayramın ikinci günü yapıldı. Partililerin yoğun ilgisi ile gerçekleşen bayramlaşmanın misafiri Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’ydi. Akyazı Teşkilat Binası’nda gerçekleştirilen bayramlaşmada AKP Akyazı İlçe Başkanı ve sahibi konumunda olan Mesut Ekrem ile Belediye Başkanı Bilal Soykan birer konuşma yaptı ve her iki yönetici de konuşmalarında birlik ve beraberlik vurgusu yaptı ve konuşmalarını da Akyazılılar başta olmak üzere tüm İslam Aleminin bayramlarını tebrik ederek tamamladı.
GECE GÜNDÜZ ÇALIŞIYORUZ
Kürsüye son olarak Büyükşehir belediye Başkanı Ekrem Yüce geldi. Yüce, Sakarya’ya ve Sakarya’nın tüm ilçelerine hizmetin en güzelini getirmek için bu göreve talip olduklarını söyledi, “Bize güvenen, oyları ile de destekleyen değerli hemşehrilerimizin bu güvenlerini boşa çıkarmamak için bizlerde el birliği içinde gece gündüz demeden çalışarak yapılması gerekenleri yapacağız ve getirilmesi gereken hizmetleri de getireceğiz. Bundan kimsenin kuşkusu olmasın” dedi.
KOLLARI SIVADIK
Bayramların birleştirici bir unsur olduğunu da sözlerine ekleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, “Böyle günlerde insanlarımız her zaman mutlu ve huzurlu olmuşlardır. Bu güzel ilimizi yönetenler olarak bizlerde değerli hemşerilerimizin mutluluklarını pekiştirmek ve en üst düzeye çıkarmak için elimizden gelenin fazlasını yapacağımız konusunda verdiğimiz sözü yerine getirmek için kollarımızı sıvadık ve görev e gelir gelmez de çalışmalarımızı başlattık”  şeklinde konuştu.
DERTLİ DE KATILDI
Akyazı’daki bayramlaşma programına Milliyetçi Hareket Partisi Akyazı İlçe Başkanı Ali Dertli de katıldı. AKP İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın ve Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyeleri, Belediye Başkan yardımcıları ve Belediye Meclis Üyeleri, Mahalle Muhtarları ile partililer katıldı.  AKP  eski Milletvekillerinden Ali İnci de düzenlenen bayramlaşmaya katıldı. Kenan Certel/AKYAZI

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 16 Ağustos 2019, 11:21
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER