Yüce asfalt çalışmalarını inceledi

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Çark Caddesi’nde yapımı devam eden asfalt çalışmalarını inceledi.

Yüce asfalt çalışmalarını inceledi

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Çark Caddesi’nde yapımı devam eden asfalt çalışmalarını inceledi. Donatım Park yanında bulunan yüzme havuzu ile Çark Caddesi kavşağı arasında başlayan çalışmalarla yol asfalta hazırlanıyor. Serdivan istikametinde Sanayi Caddesi kavşağına kadar uzanacak çalışmalarda ekiplere kolaylıklar dileyen Başkan Ekrem Yüce, dönüşüm çalışmalarının devam edeceğini ifade ederek, çalışmanın hayırlı olmasını temenni etti.

Arterlere modern görünüm
Başlattıkları dönüşüm atağı ile şehrin caddelerini ve grup yollarını modern bir görünüme kavuşturduklarını ifade eden Başkan Ekrem Yüce, “Yazlık Caddesi’nde gerçekleştirdiğimiz dönüşümün devamı niteliğinde olacak bir çalışmayı da Çark Caddesi kavşağı bölgesinde tamamlıyoruz. Şehrimiz merkezinde deforme olan arterleri yenilemeye devam edecek, konforlu ve rahat ulaşımlar için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sakarya264
Sakarya264 - 1 ay Önce

YOLLARI BİRAZ DAHA DARALTINKİ 2 ARAÇ YAN YANA GEÇEMEYELİM, DRONLA YUKARDAN BAKINCA ÇOK MU GÜZEL ACABA BU KALDIRIMLAR!!!! ÖNCEKİ DÖNEM AYNI BUNLAR AYNI, NE ZAMAN BU ŞEHRİ İLERİYE TAŞIYACAK BİR YÖNETİM ANLAYIŞI GELECEK YADA GELECEKMİ ACABA MERAK EDİYORUM.

SIRADAKİ HABER