YÜCE'NİN BAYRAM YOĞUNLUĞU

Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Ramazan Bayramı dolayısıyla kent genelinde düzenlenen toplu bayramlaşma törenlerine katıldı

YÜCE'NİN BAYRAM YOĞUNLUĞU

İtfaiye teşkilatında görevi başındaki itfaiye erlerinin bayramını tebrik eden ve kolaylıklar dileyen Yüce, ardından AK Parti İl Başkanlığının bayramlaşma programına katıldı.

Teşkilat üyeleriyle bayramlaşan Yüce, birlik ve beraberlik içerisinde Sakarya'da AK Parti'nin başarısını daha yükseklere taşıyacaklarını belirterek, hayırlı bayramlar temennilerini iletti.

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) ile Müstakil Sanayici ve İş Adamları (MÜSİAD) üyeleriyle bayramlaşan Yüce, iş dünyasının Sakarya'ya kattığı değerleri çok önemsediklerini ifade ederek, birlik beraberlik vurgusunu yineledi.

Yüce, daha sonra Sakarya Yerel Kültür Derneği bayramlaşmasının ardından İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığında görevi başındaki güvenlik güçleriyle bayramlaştı.

Programlarına ilçe ziyaretleriyle devam eden Yüce, Geyve, Pamukova ve Taraklı'da teşkilat mensupları, muhtarlar ve vatandaşlarla bayramlaştı.

Bayramın ardından çalışma tempolarını daha da arttıracaklarını belirten Yüce, "İlçelerimizin, mahallelerimizin eksiklerini biliyoruz. Gereken adımları en kısa süre içerisinde atacağız. Bize büyük bir destek gösteren hemşehrilerimize en iyi hizmeti sunmak adına gece gündüz demeden çalışacağız. Rabbim birlikteliğimizi daim eylesin, nice bayramlara ulaştırsın." dedi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER