'Yüzyılın kahramanına çattılar'

Partisinin Serdivan’da düzenlenen iftar programında konuşan AKP Milletvekili Ali İhsan Yavuz, “Gezi olayları, 17 Aralık operasyonu, Başbakanımız Cumhurbaşkanı olmasın diye oyundu. Ama onlar yüzyılın en büyük kahramanına çattıklarını hesap edemediler” dedi

'Yüzyılın kahramanına çattılar'

AKP Serdivan ilçe teşkilatı Serdivan Belediyesi Düğün Salonu’nda düzenlenen iftar programıyla Cumhurbaşkanlığı seçiminin startını verdi. İftara AKP Milletvekili Ali İhsan Yavuz, AKP Serdivan İlçe Başkanı Osman Çelik ve Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’ın yanı sıra meclis üyeleri ve partililer katıldı.
11 TEMMUZ
İftar sonrası kısa bir konuşma yapan AKP Serdivan İlçe Başkanı Osman Çelik; düzenlenen toplantının danışma meclisi niteliğinde olmasına rağmen, asıl amacın yaklaşan Cumhurbaşkanlığı seçimine hazırlık olduğunu vurguladı. Serdivan ilçe teşkilatının tüm seçimleri başarıyla geçirdiğini ifade eden Çelik, 10 Ağustos’taki seçimde de aynı başarıyı yakalayacaklarını iddia etti. Seçim çalışmalarına 11 Temmuz’da start verileceğini vurgulayan Çelik, irtibat büroları dahil diğer tüm hazırlıklar için il teşkilatı ile birlikte koordineli olarak çalışmaların yürütüldüğünü söyledi.
GÖREV
Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar da, bu güne kadar geçen her seçimde tüm kademelerdeki partililerin görevlerini layıkıyla yaptığını belirterek, 10 Ağustos’taki seçimin ise çok daha önemli olduğunu, bu yüzden rehavete kapılmadan çalışmaya devam ettiklerini söyledi.
HIZLA BÜYÜDÜ
AKP Milletvekili Ali İhsan Yavuz ise, Türkiye’nin her geçen gün hızla büyüdüğünü iddia ederek, “Bu büyüme ile birlikte sağlık alanında, eğitim alanında, ulaşım alanında ama en önemlisi özgürlükler anlamında çok önemli işler yapılmıştır. En önemli sorunlardan biri olan başörtüsü sorunu ortadan kaldırılmıştır” dedi. Türkiye’de çıkartılan tüm olayların, yükselişin ve istikrarın bozulması için yapıldığını belirten Yavuz, “Gezi olayları, 17 Aralık operasyonu, bunların hepsi Başbakanımız Cumhurbaşkanı olmasın diye çıkartılan oyunlardı. Ama onlar yüzyılın en büyük kahramanına çattıklarını hesap edemediler” dedi.
SANDIK
Cumhurbaşkanlığı seçiminin önemine de değinen ve sandıklarda görev alacak partililerin mevzuata hakim olmaları gerektiğini belirten Yavuz, “biz sandıklardaki görevlerimizi bilirsek orada herhangi bir problem olmaz” dedi. Sandık seçmen listelerinin de askıda olduğunu belirten Çelik, herkesin isminin seçmen listesinde olup olmadığını, bilgilerinin doğru olup olmadığını kontrol etmesini istedi.
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE