ZAFER KAZAN: GÜÇLÜ BİR ORDU TÜRKİYE'NİN GARANTİSİDİR

Garnizon ve Tugay Komutanlığına atanan Albay Mustafa Cüneyt Arıkan’ı ziyaret eden Baro Başkanı Zafer Kazan, “Güçlü bir ordu Türkiye’nin garantisindir” dedi

ZAFER KAZAN: GÜÇLÜ BİR ORDU TÜRKİYE'NİN GARANTİSİDİR

Sakarya Barosu Başkanı Zafer Kazan, Garnizon ve Tugay Komutanlığına atanan Albay Mustafa Cüneyt Arıkan’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. Ziyarette Baro Sekreteri Fatih Birkan, Yeliz Aydın ve CMK Adli Yardım Koordinatörü Alim Mert de hazır bulundu. Ziyarette konuşan Baro Başkanı Zafer Kazan, “Büyük kanlı mücadeleler ile kazanılan bu topraklar üzerinde inşa ettiğimiz Türkiye Cumhuriyeti Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün askeri bir deha olmanın yanı sıra izlediği stratejiler ile büyük bir devlet adamı olduğunun en büyük göstergesidir.
SÜREKLİ MÜCADELE
Kuruluşundan bu yana gerek iç gerek dış tehditler ile sürekli mücadele etmiş bir devlet olarak güçlü bir ordu Türkiye’nin garantisindir. Ülkemizin geleceği, cumhuriyetimizin istikbali adına çok önemli bir görev üstleniyorsunuz. Yeni görevinizde başarılar diliyor ve şahsınız nezdinde tüm askerlerimize kolaylıklar diliyorum” dedi. İl Garnizon ve Tugay Komutanı Albay Mustafa Cüneyt Arıkan, Baro Heyetine teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner22

banner21

izmir escort