Zeki Toçoğlu'ndan kutlama yemeği

Zeki Toçoğlu'ndan kutlama yemeği

Zeki Toçoğlu'ndan kutlama yemeği

Süper Lig B Grubu'nu lider tamamlayarak Play Off vizesi alan Serdivanspor'a Serdivan Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, bir kutlama yemeği verdi. Toçoğlu, Serdivanspor Yönetimini ve futbolcularını başarılarından ötürü tebrik etti.
Katılım
Serdivan Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Süper Lig B Grubu'nda namağlup olarak zirvede yer alan Serdivanspor'a bir kutlama yemeği verdi. Toçoğlu'nun Üstat Kebap Salonu'nda verdiği yemeğe Serdivanspor Kulübü Başkanı İbrahim Şamlı, Yönetim Kurulu, teknik heyet ve futbolcuların yanı sıra eski başkanlardan Ayhan Sipahi ile Selahattin Zafer de katıldı. Dayanışma adına güzel görüntülerin ortaya çıktığı yemekte, şampiyonluk mesajları verildi.
Centilmenlik
Futbolcularla tek tek ilgilenen Serdivan Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, takımın başarısından memnun olduğunu kaydetti. Toçoğlu 'Bu sezonun en başarılı ve en centilmen takımı olan sizleri tebrik ediyorum. Sakarya'da futbol oynayan her futbolcunun gönlünde Serdivanspor yatar. İnşallah Play Off Müsabakaları'nda da centilmenliğinizi ön planda tutarak aynı başarıyı tekrarlarsınız' dedi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE