Ziya Taşkent Konser Salonu açıldı

Büyükşehir Belediyesi tarafından Donatım arazisi içinde bulunan Nüfus Müdürlüğü’ne ait binanın alt katında yapılan konser salonu önceki akşam yapılan törenle açıldı

Ziya Taşkent Konser Salonu açıldı

PROTOKOL KATILIMI
Ziya Taşkent Konser Salonu’nun açılışında muhteşem bir konser verildi. Eda Karaytuğ ve Bekir Ünlüataer’in seslendirdiği şarkılar büyük beğeni topladı. Açılış konserine Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, İl Jandarma Komutanı Ahmet Adnan Şimşiroğlu, Adalet Komisyonu Başkanı Ahmet Akyüz, Adapazarı Kaymakamı İsmail Gündüz, İl Genel Meclisi Başkanı Oktay Yıldırım, ilçe belediye başkanları, Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı İbrahim Aktürk, Büyükşehir bürokratları ile çok sayıda davetli katıldı.
TAŞKENT AİLESİ
Programın açılış konuşmasını Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı İbrahim Aktürk yaptı. Aktürk’ün konuşmalarının ardından Taşkent Ailesi adına kısa bir teşekkür konuşması yapan Ayfer Taşkent, “Bizleri gururlandırdınız ve onurlandırdınız” diye konuştu. Şehrin kültür ve sanat hayatına yeni bir yatırımı daha kazandırıyor olmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, “Kültür ve sanat alanında yeni bir yatırımı daha hayata geçiriyor olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu salonda şehrimizin yetiştirdiği çok önemli sanatçı ve bestekar Sayın Ziya Taşkent’in adının yaşayacak olması da bizi ayrıca mutlu kılmaktadır” dedi. Eda Karaytuğ ve Bekir Ünlüataer tarafından verilen konserde, Bestekar Ziya Taşkent’in eserleri seslendirildi.
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER