Adliyede yılın son Koruma Kurulu toplantısı yapıldı

Sakarya Cumhuriyet Başsavcılığı Koruma Kurulu Başkanlığı tarafından düzenlenen Koruma Kurulu toplantısı, yargı camiası ve ilgili daire müdürlerinin katılımıyla yapıldı 

Adliyede yılın son Koruma Kurulu toplantısı yapıldı

Sakarya Cumhuriyet Başsavcılığı Koruma Kurulu Başkanlığı tarafından düzenlenen, bu yılın dördüncü ve son Koruma Kurulu Toplantısı yapıldı. Sakarya Adliyesi Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıda, Sakarya Cumhuriyet Başsavcı Vekili Erhan Sağlam, Sakarya Barosu Başkanı Av. Abdurrahim Burak, İl Müdürleri, Dernek Başkanları ve çok sayıda davetli yer aldı.
Toplantıda Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nce 2019 yılında Koruma Kurulları’nda yapılan faaliyetler değerlendirildi ve 2020 yılında yapılacak toplantıların hedefleri hakkında katılımcılara bilgi verildi.
Toplantı, Denetimli Serbestlik Müdürlüğü, Milli Eğitim Müdürlüğü ve İş Kurumu Müdürlüğü iş birliğiyle, yükümlülerin meslek edinmesi amacıyla açılan boya badana kurslarına katılıp; okulların boya ve tamiratını tamamlayan yükümlülere sertifika verilmesinin ardından sona erdi.


Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER