AGDAŞ PERSONELİNE TRAFİK EĞİTİMİ

İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Eğitim Büro personelleri tarafından Adapazarı Gaz Dağıtım A.Ş personellerine ‘Güvenli Sürüş Kuralları’ eğitimi verildi.

AGDAŞ PERSONELİNE TRAFİK EĞİTİMİ

İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Eğitim Uzmanı Polis Memuru Murat Ünal tarafından AGDAŞ personellerine güvenli sürüş kuralları, trafikte saygı, trafikte yaya önceliği emniyet kemeri önemi ve trafikte cep telefonu kullanımı eğitimi verildi. AGDAŞ Genel Müdürlük Binasında ve Akyazı Kuzuluk Belediyesi konferans salonunda gerçekleştirilen iki eğitimde doğalgaz kazı yeri güvenlik tedbirleri alınması, trafikte hız ve hıza bağlı riskler ve diğer trafik kuralları konusunda da bilgilendirme yapıldı.

HATALAR İNSANDAN
AGDAŞ İnsan Kaynakları ve Yönetim Sistemleri Müdürü Emre Uğur konuyla ilgili; ”Ülkemizde trafik kazaları, her yıl binlerce insanımızın hayatını kaybetmesi, binlerce insanımızın yaralanması ve milyonlarca lira maddi hasar oluşturarak iş gücü ve enerji kaybına neden olmaktadır. Trafik kazalarının gerçekleşme nedenlerine bakıldığında, kazaların büyük çoğunluğunun insan hatasından kaynaklandığı görülmektedir. Trafik kurallarına duyarlı ve bu kuralların uygulamaya geçirilmesinde bilinçli bireyler yetişmesi iyi bir eğitimle olur. AGDAŞ ailesi olarak Sakarya halkına iyi bir hizmet vermek için tüm personelimize ihtiyaç duyulan konularla ilgili belirli dönemlerde eğitim planlaması yapıyoruz. Personelimizin doğalgaz ihbarlarına acil ve güvenli bir şekilde yetişmeleri için bu tarz eğitimleri ve bilgilendirmeleri önemsiyoruz‘’ dedi.
 

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 09 Ağustos 2019, 12:07
banner3
YORUM EKLE