İl Jandarma Komutanlığı binası buraya yapılacak!

Sakarya İl Jandarma Komutanlığı'nın yeni binası Karaman Mahallesi'ne yapılacak. Adapazarı ve Serdivan İlçe Jandarma Komutanlıkları da burada faaliyet gösterecek 

İl Jandarma Komutanlığı binası buraya yapılacak!

sakaryayenihaber.com - 
Erenler'de bulunan Sakarya İl Jandarma Komutanlığı binasının yenilenmesi uzun süredir gündemdeydi. Yaklaşık iki yıl önce karara göre İl Jandarma'nın yeni binası Adapazarı Karaman Mahallesi'ndeki 43 dönümlük yeşil alanda inşa edilecek. 
Projeye göre Adapazarı ve Serdivan İlçe Jandarma Komutanlıkları da, Karaman'daki yeni binada faaliyet gösterecek. 
Adapazarı ve Serdivan'ın mevcut binaları da Jandarma'ya bağlı birimler tarafından karakol olarak kullanılacak. 
PROJE İÇİN İHALEYE ÇIKILIYOR 
Sakarya Valiliği Sakarya Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı, Karaman Mahallesi'nde yapılacan Jandarma Komutanlığı binasının projesinin hazırlanması için ihaleye çıkıyor. İhale, 3 Aralık Salı günü saat 11.00'de Sakarya Valiliği A Blok Toplantı salonunda 'açık ihale usulüyle' yapılacak. 

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2019, 13:23
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sakarya54
Sakarya54 - 8 ay Önce

Kamu yararı adı altında Adapazarı Belediyesi Karaman bölgesinde bulunan orman arazilerinin tamamını imara açtı Yakında bu bölgede yeşil alan kalmayacak.İyi parti Meclis üyeleri orman arazilerinin peşkeş çekilmemesi için red oyu kullanmasına rahmen Sizin yerel basın olarak sessiz kaldınız. Buralara yapılacak Orman katliyamının sorumlularının biride sizsiniz.

SIRADAKİ HABER