Araç Kiralama Hizmeti Alınacaktır

Orman İşletme Müdürlüğü-Adapazarı Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar Orman Genel Müdürlüğü Sakarya Orman Bölge Müdürlüğü Adapazarı Orman İşletme Müdürlüğü...

Haber Merkezi
Haber Merkezi Tüm Haberleri

Orman İşletme Müdürlüğü-Adapazarı Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar Orman Genel Müdürlüğü

Sakarya Orman Bölge Müdürlüğü Adapazarı Orman İşletme Müdürlüğü personel taşıma hizmetlerinde kullanılmak üzere 2 (iki) adet midibüs servis araç kiralama hizmet alım işi hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:

İKN:2023/1317859

1-İdarenin

a) Adı:Orman İşletme Müdürlüğü-Adapazarı Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar Orman Genel Müdürlüğü

b) Adresi:Şirinevler Mahallesi Adnan Menderes Caddesi No: 289 54200 . Adapazarı/SAKARYA

c) Telefon ve faks numarası:2642753090 - 2642910432

ç) İhale dokümanının görülebileceği ve e-imza kullanılarak indirilebileceği internet sayfası:https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/

2-İhale konusu hizmet alımın

a) Adı:Sakarya Orman Bölge Müdürlüğü Adapazarı Orman İşletme Müdürlüğü personel taşıma hizmetlerinde kullanılmak üzere 2 (iki) adet midibüs servis araç kiralama hizmet alım işi

b) Niteliği, türü ve miktarı:

2024 Yılında 2 Adet 27-30 Kişilik Araçla Camili Mahallesi Ayçiçek Vadisi Lojmanları ile Sakarya Orman Bölge Müdürlüğü/Adapazarı Orman İşletme Müdürlüğü İdare Binası (Şirinevler Mahallesi Adnan Menderes Caddesi No: 289 54200 Adapazarı / SAKARYA) arasında sabah gidiş akşam dönüş şeklinde (2 araç için toplam gidiş dönüş mesafesi 76 Km.) sürücülü personel servis aracı kiralama (taşıma) işi.

Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.

c) Yapılacağı/teslim edileceği yer       :           Sakarya Orman Bölge Müdürlüğü / Adapazarı Orman İşletme Müdürlüğü idare binası Camili mahallesi Ayçiçek vadisi lojmanları ile arasında ulaşım

ç) Süresi/teslim tarihi   :           İşe başlama tarihi 01.01.2024, işin bitiş tarihi 31.12.2024

d) İşe başlama tarihi    :           01.01.2024

3-İhalenin

a) İhale (son teklif verme) tarih ve saati         :           05.12.2023 - 11:00

b) İhale komisyonunun toplantı yeri (e-tekliflerin açılacağı adres)    :           İşletme Müdür Yardımcısı Odası

4. İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler:

4.1. İsteklilerin ihaleye katılabilmeleri için aşağıda sayılan belgeler ve yeterlik kriterleri ile fiyat dışı unsurlara ilişkin bilgileri e-teklifleri kapsamında beyan etmeleri gerekmektedir.

4.1.1.3. İhale konusu işin yerine getirilmesi için alınması zorunlu olan ve ilgili mevzuatında o iş için özel olarak düzenlenen sicil, izin, ruhsat vb. belgeler,

a)Fabrikasından imal edildiği tarihten sonra gelen ilk takvim yılı esas alınmak kaydıyla hizmet verecekleri süre içerisinde 10 (on) yaşından küçük olmalı. Ayrıca Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanlığı (UKOME) den alınan çalışma ruhsatı belgesine sahip olmalıdır. Sakarya Büyük Şehir Belediye Başkanlığı (UKOME) almış olduğu karar gereği araçlar 54 S plakalı olacaktır.

b)03.02.1993 tarih ve 21485 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Araçların İmal, Tadil ve Montajı Hakkındaki Yönetmelik ile T.S.E. nin Kasım 2001 tarihli ve TS12257 no’lu Standardına göre imal edilmiş ve iç düzenlemesi yaralanmalara karşı yumuşak bir doku malzeme ile donatılmış olacaktır. Araca ait koltuk adedini gösteren tescil belgesi, aracın içerisinde görülebilecek bir yere monte edilmiş olacaktır.

c)18.07.1997 tarih ve 23053 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Karayolları Trafik Yönetmeliğinde belirtilen standartlara uygun nitelikte ve sayıda kullanılabilir durumda araç, gereç, malzeme ile donatılmış (Bilumum teknik ve sağlık cihazı ve aksesuarı tam), esaslara uygun olarak koltuklarında emniyet kemeri bulunacak, periyodik trafik muayeneleri ile bir yıllık mutat bakım ve onarımları yapılmış “Özel Servis Aracı Uygunluk Tespit Belgesi” ve “Özel Servis Aracı Uygunluk Belgesi” ne haiz olacaktır.

4.1.2. Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren bilgiler;

4.1.2.1. Tüzel kişilerde; isteklilerin yönetimindeki görevliler ile ilgisine göre, ortaklar ve ortaklık oranlarına (halka arz edilen hisseler hariç)/üyelerine/kurucularına ilişkin bilgiler idarece EKAP’tan alınır.

4.1.3. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen teklif mektubu.

4.1.4. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen geçici teminat bilgileri.

4.1.5 İhale konusu alımın tamamı veya bir kısmı alt yüklenicilere yaptırılamaz.

4.1.6 Tüzel kişi tarafından iş deneyimini göstermek üzere sunulan belgenin, tüzel kişiliğin yarısından fazla hissesine sahip ortağına ait olması halinde, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği veya yeminli mali müşavir ya da serbest muhasebeci mali müşavir veya noter tarafından ilk ilan tarihinden sonra düzenlenen ve düzenlendiği tarihten geriye doğru son bir yıldır kesintisiz olarak bu şartın korunduğunu gösteren belgeye ilişkin bilgiler,

4.2. Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:

İdare tarafından ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir.

4.3. Mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:

4.3.1. İş deneyimini gösteren belgelere ilişkin bilgiler:

Son beş yıl içinde bedel içeren bir sözleşme kapsamında kabul işlemleri tamamlanan ve teklif edilen bedelin % 50 oranından az olmamak üzere, ihale konusu iş veya benzer işlere ilişkin iş deneyimini gösteren belgeler veya teknolojik ürün deneyim belgesi.

4.4. Bu ihalede benzer iş olarak kabul edilecek işler:

4.4.1.Okul veya işyeri personel servis taşıma hizmetleri benzer iş olarak kabul edilecektir.

5. Ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre belirlenecektir.

6. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecektir.

7. İhale dokümanı EKAP üzerinden bedelsiz olarak görülebilir. Ancak, ihaleye teklif verecek olanların, e-imza kullanarak EKAP üzerinden ihale dokümanını indirmeleri zorunludur.

8. Teklifler, EKAP üzerinden elektronik ortamda hazırlandıktan sonra, e-imza ile imzalanarak, teklife ilişkin e-anahtar ile birlikte ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecektir.

9. İstekliler tekliflerini, her bir iş kaleminin miktarı ile bu iş kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden teklif birim fiyat şeklinde verilecektir. İhale sonucunda, üzerine ihale yapılan istekli ile birim fiyat sözleşme imzalanacaktır.

10. Bu ihalede, işin tamamı için teklif verilecektir.

11. İstekliler teklif ettikleri bedelin %3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat vereceklerdir.

12. Bu ihalede elektronik eksiltme yapılmayacaktır.

13. Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 90 (Doksan) takvim günüdür.

14.Konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilemez.

15. Diğer hususlar:

İhalede Uygulanacak Sınır Değer Katsayısı (R) : Araç Kiralama/0,72

Aşırı düşük teklif değerlendirme yöntemi : Sınır değerin altında teklif sunan isteklilerin teklifleri açıklama istenilmeksizin reddedilecektir.

#ilangovtr

Basın No ILN01936116

21 Kas 2023 - 00:00 - Resmi İlanlar

Muhabir  Haber Merkezi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Sakarya Yenihaber Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Sakarya Yenihaber Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Sakarya Yenihaber Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Sakarya Yenihaber Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.