Tekstil atıkların değerlendirilmesi ihalesi yapılacak

1. Arifiye Belediye Encümeninin 21.02.2024 tarih ve 2024/33 sayılı kararı ile Arifiye ilçe sınırlarında Tekstil Atıklarının Kumbaralar aracılığı ile t...

1. Arifiye Belediye Encümeninin 21.02.2024 tarih ve 2024/33 sayılı kararı ile Arifiye ilçe sınırlarında Tekstil Atıklarının Kumbaralar aracılığı ile toplanması, taşınması ve değerlendirilmesi işi 24 ay süre ile, 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45. maddesine göre Açık Teklif Usulü ile yapılacaktır.

2. Muhammen Bedeli  750.000 TL. ve Geçici Teminat miktarı 25.000 TL.’dır. 

3. İhaleye ait Şartname ve ekleri Arifiye Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğünden 500 TL. bedelle satın alınabilir.  

4. İhale 13.03.2024 Çarşamba günü saat 10.00’da Arifiye Belediyesi Meclis Toplantı Salonunda yapılacaktır.

5. İhale sonunda ihaleyi alan istekli ihale kararının tebliğ tarihinden itibaren 15 gün içinde, 3 yıllık toplam ihale bedeli ve toplam bedel üzerinden hesaplanacak %6 Kesin Teminatı yatıracaktır. Yatırılmadığı taktirde isteklinin yatırdığı Geçici Teminat Bedeli Belediyeye gelir kaydedilecek ve ihale iptal edilecektir.

6. İhaleye Katılmak için Gerekli Evraklar :

     Gerçek Kişi ise: Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından verilen Tehlikesiz Atık Toplama Ayırma ve/veya Tehlikesiz Atık Geri Kazanım (Tekstil) Lisans Belgesi (Lisans tarihleri ihale gününde geçerli olacaktır.),  İkametgah Belgesi ve Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, Noter tasdikli İmza Beyannamesi, Geçici Teminat Mektubu veya Makbuzu, Temsil durumunda Noter Tasdikli Vekaletname ve vekalet edene ait İmza Beyannamesi, idare ve istekliler tarafından onaylı Şartname, İhale Dökümanının satın alındığına dair belge

     Tüzel Kişi İse : İdarenin bulunduğu yer mahkemesinden veya siciline kayıtlı olduğu Ticaret ve Sanayi Odasından, Ticaret Sicili Müdürlüğünden veya benzeri bir makamdan, ihalenin yapıldığı yıl içinde alınmış tüzel kişinin siciline kayıtlı olduğuna dair belge

     Noter tasdikli İmza Sirküsü

     Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından verilen Tehlikesiz Atık Toplama Ayırma ve/veya Tehlikesiz Atık Geri Kazanım (Tekstil) Lisans Belgesi (Lisans tarihleri ihale gününde geçerli olacaktır.)

     Geçici Teminat Mektubu veya makbuzu

     Temsil durumunda Noter tasdikli Vekaletname ve vekalet edene ait İmza Beyannamesi

     Ortak Girişim olması halinde Noter tasdikli Ortak Girişim Beyannamesi ve ortak girişimi oluşturan gerçek ve tüzel kişilerin her birinin belgeleri

     İhale dökümanının satın alındığına dair belge

     Her sayfası imzalanmış şartname.

 

8.  İhaleye katılmak için gerekli evraklar 13.03.2024 Çarşamba günü saat 09.00’a kadar Temizlik İşleri Müdürlüğüne verilecektir.

İlan Olunur.

 

 

                                                                                                                                                               İsmail KARAKULLUKÇU

                                                                                                                                                                 Belediye Başkanı

#ilangovtr

Basın No ILN01991670

04 Mar 2024 - 00:00 - Resmi İlanlar


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Sakarya Yenihaber Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Sakarya Yenihaber Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Sakarya Yenihaber Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Sakarya Yenihaber Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.