AFEREZ SETİ SATIN ALINACAKTIR

EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ-SAKARYA ÜNİV. SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI 1 KALEM AFEREZ SETİ ALIMI mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu...

EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ-SAKARYA ÜNİV. SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI

1 KALEM AFEREZ SETİ ALIMI mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:

İKN

:

2024/362124

 

1-İdarenin

a) Adı

:

EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ-SAKARYA ÜNİV. SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI

b) Adresi

:

Şirinevler Mah. Adnan Menderes Cad. Sağlık Sok. No:193 54100 MERKEZ ADAPAZARI/SAKARYA

c) Telefon ve faks numarası

:

2644445400 - 2642756740

ç) İhale dokümanının görülebileceği ve e-imza kullanılarak indirilebileceği internet sayfası

:

https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/


2-İhale konusu mal alımın

a) Adı

:

1 KALEM AFEREZ SETİ ALIMI

b) Niteliği, türü ve miktarı

:

1 KALEM AFEREZ SETİ ALIMI
Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.

c) Yapılacağı/teslim edileceği yer

:

SAKARYA EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ

ç) Süresi/teslim tarihi

:

Sözleşme imzalandıktan sonra ihtiyaca binaen sipariş tarihinden itibaren 7 gün içerisinde mesai saatlerinde (08:00-16:00) peyder pey teslim edilecektir

d) İşe başlama tarihi

:

Sözleşme imzalandığı zaman belirtilecektir.


3-İhalenin

a) İhale (son teklif verme) tarih ve saati

:

15.04.2024 - 10:30

b) İhale komisyonunun toplantı yeri (e-tekliflerin açılacağı adres)

:

SAKARYA EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ TOPLANTI SALONU


4. İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler:
4.1. İsteklilerin ihaleye katılabilmeleri için aşağıda sayılan belgeler ve yeterlik kriterleri ile fiyat dışı unsurlara ilişkin bilgileri e-teklifleri kapsamında beyan etmeleri gerekmektedir.
4.1.1.3. İhale konusu malın satış faaliyetinin yerine getirilebilmesi için ilgili mevzuat gereğince alınması zorunlu izin, ruhsat veya faaliyet belgesi veya belgelerine ilişkin bilgiler:

a) İstekliler ve teklif ettikleri ürün/ürünlerin T.C. İlaç ve Tıbbi Cihaz Ulusal Bilgi Bankası (TITUBB) ve ya ÜTS (Ürün Takip Sistemi) sistemine kayıtlı olduğuna dair bilgileri Yeterlik_Bilgileri_Tablosu'nda sunacaktır. İhaleye teklif veren istekli, tedarikçi firma (üretici/ithalatçı) ise kendisine ait, bayi ise tedarikçi firma ve bayisi olarak tanımlandığını gösterir TITUBB kayıtlarını ettikleri ürün/ürünlere ait TITUBB ve ya ÜTS kayıtları ile birlikte ihale sonrasında idareye göndermelidir. TITUBB veya ÜTS mevzuatı kapsamı dışında olan tıbbi malzemeler için Üretici/İthalatçının Yönetmelikler kapsamında olmadığı ile ilgili belgeleri, beyan edilen bilgileri tevsik eden belgelerin sunulması tebligat sonrasında idareye teslim edecektir.

 

b) Teklif edilen cihazların  kapsam dışı olması halinde Üretici veya ithalatçı firmadan alınanan Kapsam Dışı olduğuna dair belgeyi, beyan edilen bilgileri tevsik eden belgelerin sunulması tebligat sonrasında idareye teslim edecektir.

 

c) İstekliler Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği gereğince Tıbbi Cihaz Satış ruhsatı bilgilerini Yeterlik_Bilgileri_Tablosu'nda sunacaktır.

 

d) Yerli Malı Belgesi ve/veya sunulması gerekli belgelerin tarih-sayısı-işaret edici numarası gibi bilgileri Yeterlik_Bilgileri_Tablosu'nda sunmayan istekli firmalar değerlendirme dışı bırakılacaktır.

e) Yerli Malı Belgesi sunan istekliler  Yeterlik_Bilgileri_Tablosu'nda "MESLEKİ VE TEKNİK YETERLİĞE İLİŞKİN BİLGİLER / Yerli Malı Belgesi / Belgeyi Düzenleyen Kurum/Kuruluş ve Belge Numarası satırına hangi kalemler için yerli malı belgesinin geçerli olduğunu beyan edecektir. Beyan edilmeyen kalemler için daha sonradan ekleme yapılamayacak olup avantaj uygulanamayacaktır.


4.1.2. Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren bilgiler;
4.1.2.1. Tüzel kişilerde; isteklilerin yönetimindeki görevliler ile ilgisine göre, ortaklar ve ortaklık oranlarına (halka arz edilen hisseler hariç)/üyelerine/kurucularına ilişkin bilgiler idarece EKAP’tan alınır.
4.1.3. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen teklif mektubu.
4.1.4. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen geçici teminat bilgileri.
4.1.5 İhale konusu alımın tamamı veya bir kısmı alt yüklenicilere yaptırılamaz.

4.2. Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:

İdare tarafından ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir.

 

4.3. Mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:

4.3.1. Tedarik edilecek malların numuneleri, katalogları, fotoğraflarına ilişkin bilgiler ile teknik şartnameye cevapları ve açıklamaları:

İdare istekli firmalara 1. oturumdan sonra gerekli gördüğü sarf malzemelere ait en az birer adet numuneyi ( malzeme adı, ihale sıra numarası ve firma adı etiketlenmiş olarak) istekli tarafından hazırlanmış bir liste ile imza karşılığı veya kargo yoluyla satınalma birimine teslim edecektir. Numunelerin verilen süre içerisinde teslim edilmemesi halinde 4734 sayılı kanuna göre cezai müeyyide uygulanabilecektir.


5. Ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre belirlenecektir.

6. İhale yerli ve yabancı tüm isteklilere açık olup yerli malı teklif eden istekliye ihalenin tamamında % 15 (yüzde on beş) oranında fiyat avantajı uygulanacaktır.

7. İhale dokümanı EKAP üzerinden bedelsiz olarak görülebilir. Ancak, ihaleye teklif verecek olanların, e-imza kullanarak EKAP üzerinden ihale dokümanını indirmeleri zorunludur.

8. Teklifler, EKAP üzerinden elektronik ortamda hazırlandıktan sonra, e-imza ile imzalanarak, teklife ilişkin e-anahtar ile birlikte ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecektir.

9. İstekliler tekliflerini, her bir iş kaleminin miktarı ile bu iş kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden teklif birim fiyat şeklinde verilecektir. İhale sonucunda, üzerine ihale yapılan istekli ile birim fiyat sözleşme imzalanacaktır.


10. Bu ihalede, işin tamamı için teklif verilecektir.

11. İstekliler teklif ettikleri bedelin %3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat vereceklerdir.

12. Bu ihalede elektronik eksiltme yapılmayacaktır.

13. Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 90 (Doksan) takvim günüdür.

14.Konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilemez.

15. Diğer hususlar:

Teklif fiyatı ihale komisyonu tarafından aşırı düşük olarak tespit edilen isteklilerden Kanunun 38 inci maddesine göre açıklama istenecektir.

 

#ilangovtr

Basın No ILN02005471

20 Mar 2024 - 00:00 - Resmi İlanlar


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Sakarya Yenihaber Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Sakarya Yenihaber Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Sakarya Yenihaber Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Sakarya Yenihaber Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.