Personel hizmeti satın alınacak

Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü Sakarya Et Kombinası Müdürlüğü 6 ay süreli 55 kişilik personel çalıştırılması için ihaleye çıktı.

Ebru Bulut
Ebru Bulut Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

Sakarya Yenihaber | Ebru Bulut

Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü Sakarya Et Kombinası Müdürlüğü 6 ay süreli 55 kişilik personel çalıştırılması için ihaleye çıkıyor. 6 Ay Süreli 55 Kişilik Personel hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecekken teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacak.

54’Ü SAKARYA’DA

Öte yandan ihaleyle alımı yapılacak 54 personel Et ve Süt Kurumu Sakarya Et Kombinası Müdürlüğünde ve 1 büro personeli ise Et ve Süt Kurumu Sakarya Et Kombinası Müdürlüğüne bağlı Balıkesir İrtibat Bürosunda hizmet verecek. İşe başlama tarihi ise 1 Temmuz’dan itibaren olarak belirlenirken, bitişi ise 31 Aralık olarak kararlaştırıldı.

İHALE 5 HAZİRAN’DA

Söz konusu ihale 5 Haziran saat 10.00’da Et ve Süt Kurumu Sakarya Et Kombinası Müdürlüğü Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilecek.

İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:

1-İdarenin

a) Adı    :              ET VE SÜT KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ SAKARYA ET KOMBİNASI MÜDÜRLÜĞÜ

b) Adresi             :              Yeni Mahalle Yeni Sakarya Caddesi 2097 Sokak 4 54200 ERENLER/SAKARYA

c) Telefon ve faks numarası       :              2642412061 - 2642412058

ç) İhale dokümanının görülebileceği ve e-imza kullanılarak indirilebileceği internet sayfası          :                https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/

2-İhale konusu hizmet alımın

a) Adı    :              6 Ay Süreli 55 Kişilik Personel Çalıştırılması

b) Niteliği, türü ve miktarı           :              6 Ay Süreli 55 Kişilik Personel Çalıştırılması Hizmet Alımı

Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.

c) Yapılacağı/teslim edileceği yer             :              54 personel Et ve Süt Kurumu Sakarya Et Kombinası Müdürlüğünde ve 1 büro personeli ise Et ve Süt Kurumu Sakarya Et Kombinası Müdürlüğüne bağlı Balıkesir İrtibat Bürosunda hizmet verecektir.

ç) Süresi/teslim tarihi    :              İşe başlama tarihi 01.07. 2024, işin bitiş tarihi 31.12.2024

d) İşe başlama tarihi       :              01.07.2024

3-İhalenin

a) İhale (son teklif verme) tarih ve saati               :              05.06.2024 - 10:00

b) İhale komisyonunun toplantı yeri (e-tekliflerin açılacağı adres)           :              Et ve Süt Kurumu Sakarya Et Kombinası Müdürlüğü Toplantı Salonu

4. İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler:

4.1. İsteklilerin ihaleye katılabilmeleri için aşağıda sayılan belgeler ve yeterlik kriterleri ile fiyat dışı unsurlara ilişkin bilgileri e-teklifleri kapsamında beyan etmeleri gerekmektedir.

4.1.2. Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren bilgiler;

4.1.2.1. Tüzel kişilerde; isteklilerin yönetimindeki görevliler ile ilgisine göre, ortaklar ve ortaklık oranlarına (halka arz edilen hisseler hariç)/üyelerine/kurucularına ilişkin bilgiler idarece EKAP’tan alınır.

4.1.3. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen teklif mektubu.

4.1.4. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen geçici teminat bilgileri.

4.1.5 İhale konusu alımın tamamı veya bir kısmı alt yüklenicilere yaptırılamaz.

4.1.6 Tüzel kişi tarafından iş deneyimini göstermek üzere sunulan belgenin, tüzel kişiliğin yarısından fazla hissesine sahip ortağına ait olması halinde, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği veya yeminli mali müşavir ya da serbest muhasebeci mali müşavir veya noter tarafından ilk ilan tarihinden sonra düzenlenen ve düzenlendiği tarihten geriye doğru son bir yıldır kesintisiz olarak bu şartın korunduğunu gösteren belgeye ilişkin bilgiler,

4.2. Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:

İdare tarafından ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir.

 

4.3. Mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:

4.3.1. İş deneyimini gösteren belgelere ilişkin bilgiler:

Son beş yıl içinde bedel içeren bir sözleşme kapsamında kabul işlemleri tamamlanan ve teklif edilen bedelin % 25 oranından az olmamak üzere, ihale konusu iş veya benzer işlere ilişkin iş deneyimini gösteren belgeler veya teknolojik ürün deneyim belgesi.

 

4.4. Bu ihalede benzer iş olarak kabul edilecek işler:

4.4.1.

Kamu veya özel sektörde personel çalıştırmaya dayalı olarak ihale edilen işler benzer iş olarak kabul edilecektir.

5. Ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre belirlenecektir.

6. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecektir.

7. İhale dokümanı EKAP üzerinden bedelsiz olarak görülebilir. Ancak, ihaleye teklif verecek olanların, e-imza kullanarak EKAP üzerinden ihale dokümanını indirmeleri zorunludur.

8. Teklifler, EKAP üzerinden elektronik ortamda hazırlandıktan sonra, e-imza ile imzalanarak, teklife ilişkin e-anahtar ile birlikte ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecektir.

9. İstekliler tekliflerini, her bir iş kaleminin miktarı ile bu iş kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden teklif birim fiyat şeklinde verilecektir. İhale sonucunda, üzerine ihale yapılan istekli ile birim fiyat sözleşme imzalanacaktır.

10. Bu ihalede, işin tamamı için teklif verilecektir.

11. İstekliler teklif ettikleri bedelin %3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat vereceklerdir.

12. Bu ihalede elektronik eksiltme yapılmayacaktır.

13. Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 90 (Doksan) takvim günüdür.

14.Konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilemez.

15. Diğer hususlar:

Aşırı düşük teklif değerlendirme yöntemi : Teklifi sınır değerin altında kalan isteklilerden Kanunun 38 inci maddesine göre açıklama istenecektir.

12 May 2024 - 11:22 - Gündem

Mahreç  Ebru Bulut


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Sakarya Yenihaber Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Sakarya Yenihaber Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Sakarya Yenihaber Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Sakarya Yenihaber Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.