Hastanede sıcak su yok

Hastanede sıcak su yok

Gazetemizin Whatsapp İhbar Hattı’na ulaşan bir okurumuz Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Korucuk Kampüsüyle ilgili şikayetini dile getirdi.

Okurumuz, “Hastanenin sıcak suları akmıyor. Ne hastalar ne de hasta yakınları temizliklerini tam yapamıyor. Bununla birlikte televizyonlar da çalışmıyor. İlgililere söylediğiniz zaman ilgilenemeyeceklerini belirtiyor.

Bir yetkili buradaki sorunlara muhakkak çözüm bulmalı” dedi.

Evet okurumuzun şikayetini ilgililere iletelim.

Bağlantı yolunda hafta sonu sorunu

Yeni yerleşim bölgesine ulaşımı sağlayan Sabahatin Zaim Bulvarı etrafı her geçen yün yeni bir işletmeyle gelişiyor. Ancak bu gelişmenin yanında bazı sorunları da beraberinde getiriyor.

15 Temmuz Camili Mahallesinde ikamet eden İsmail Bey, hafta sonları bulvar üzerinde yaşanan bir sorunu gündeme getirdi.

Gazetemize ulaşan İsmail Bey, bulvar üzerinde bulunan düğün salonları ve sosyal tesislerin sayılarının artığını ancak, park sorunu da yaşandığını aktardı.  İşletme ve salonların önlerinde bulunan otoparkların yetersiz olduğunu ifade eden İsmail Bey, “Parkta yer kalmayınca araçlar bulvar üzerinde tek şerit halinde park ediyor. 

Haliyle trafik sıkışıyor. Bunun yanında, araçlardan inenler yaya olarak salona gidiyorlar.  Yayalar içinde sorun oluyor.  Bunun önüne geçilmesi lazım. En azından bundan sonra bulvar üzerinde böyle işletmeler yer alacaksa, otopark alanının geniş tutulması lazım. Birde bulvar etrafı artık giderek canlanıyor. Bu nedenle aydınlatmanın da elden geçilmesi gerekiyor” dedi.

Karaman’dan şikayet var

Gazetemizin Whatsapp İhbar Hattı’na ulaşan okurumuz, Karamanla ilgili şikayetini dile getirdi. Okurumuz, “Size Karaman’dan yazıyorum. Yaya yolları, caddeler tam manasıyla rezalet. Pazartesi günü bir çocuk düştü. Allah korusun az daha kolunu kıracaktı. Bu çalışma BOTAŞ’ın çalışması. Yetkililerden konuyla ilgilenmelerini bekliyoruz” dedi.

Evet okurumuzun şikayetini ilgililere iletelim.

YORUM EKLE

banner7

banner6