Her maç önemlidir

Sakaryaspor’un maçlarının ertelenmesiyle sıhhi yönden iyi olanlarla oynanacak karşılaşmaların hazırlıkları yapılıyor. Serik Belediyespor maçı öncesi gençler iddialı.

Eksiklikler var ama kadroda bulunan ,oynamaya mani olmayan oyuncularla kurulacak kadro teknik heyet tarafından Serik maçına hazır hale getirilecek .

Rakibin gönlünde de bir üst kümeye çıkma ümitleri var. Lider Eyüp’ün, takipçileri Turgutluspor ve Vanspor liderin takipçileri olarak lige devam ediyorlar. Eyüpspor’un farkı açmaması için Sakaryaspor’un puan kaybına tahammülü yok.

Sakaryasporlu futbolcular maç öncesinde bugün son kez testten geçecekler. Maçın ertelenmesi bu olayın ardından netlik kazanacak. Kulüpler böyle denilecek durumlar için fazla şekilde kadro oluşturuyorlar. Şans verilecek sporcularımızın böyle fırsatları iyi değerlendirmeliler.

Serik Belediyespor maçı önemli fikstürde yerleri iyi gönüllerinde bir üst lige çıkma arzuları var. Sakaryaspor kendi evindeki avantajı 3 puana çevirirse bende varım damgasını vurmuş olur.

Sakaryaspor’un önündeki yol haritasına göre Ekşi göreve devam dedi. Doğrusu da buydu. Sakaryaspor’un başkan ve yönetim kadrosunun yenilenmesi bölünmelere neden olabilirdi. Sonuç olarak takımın istikrarı bozulmamalı asla da buna izin verilmemelidir.

YORUM EKLE