AKP'li başkan fabrika gezdi

AKP Erenler İlçe Başkanı Beşir Doğrusever ilçe istihdamına katkıda bulunacak Falbatros Luggage firmasının açılış çalışmalarını yerinde inceledi ve bilgi aldı.

AKP'li başkan fabrika gezdi

AKP Erenler İlçe Başkanı Beşir Doğrusever ilçe istihtamına katkıda bulunacak Falbatros Luggage Seyahat Çantaları İmalat fabrikasının açılış çalışmalarını yerinde inceledi. Firma sahibi Necmi Palak ile bir araya gelen Başkan Doğrusever, ilçe teşkilatı ile birlikte fabrikanın istihdam konusunda Erenler’e sağlayacağı katkılar konusunda bilgi aldı.
DEVAM EDECEK
Ziyarette konuşan Doğrusever, “Kuruluş çalışmaları devam eden bu imalat fabrikasında yaklaşık 400 kişi istihdam edilerek Erenler’in işçi istihdamına büyük katkıda bulunulacak. Bu hususta Necmi Palak beyefendiye işlerinde başarılar dileyerek bu yatırımı Erenler’e yaptığı için teşekkür ediyorum. İlçe teşkilatı olarak bu denli yatırımcıların Erenler’e gelmesi ve istihdamımıza katkı sunması için çalışmalarımız durmadan devam edecek” dedi.
START YILBAŞINDA 
Çalışmaları hakkında bilgi veren Necmi Palak, “Başkanımızın nazik ziyareti için teşekkür ediyorum. Siyaseten bu denli önemli isimlerin bizleri ziyaret edip halimizi, hatırımızı sorması, çalışmalarımızı yakından takip etmesi mutluluk verici. Bu yatırımı Erenler’e yaptığım için memnunum. İlk etapta 50 kişi ile deneme üretimlerine başlayıp yılbaşından sonra ise 400 kişi ile fabrikamızın açılışını gerçekleştirecek, üretime başlayacağız. Allah utandırmasın” dedi.

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
gülnaz güler
gülnaz güler - 13 ay Önce

fabrikanız hayırlı olsun Allah utandırmasın inşAllah hayırlı olur
sayın başkanım sizi takip ediyoruz çalışmalarınızı beğeniyoruz
yola devam seni destekliyoruz kolay gelsin

SIRADAKİ HABER