Arifiye Belediyesi’nden Toyota Boshoku’ya ziyaret 

Arifiye Belediyesi Başkan Yardımcısı Lütfü Tansı, Toyota Boshoku Türkiye’yi ziyaret etti 

Arifiye Belediyesi’nden Toyota Boshoku’ya ziyaret 

Arifiye Belediyesi İdari İşlemlerden sorumlu Başkan Yardımcısı Lütfü Tansı, Toyota Boshoku Türkiye fabrikasını ziyaret etti. Ziyarette, Toyota Boshoku Türkiye Başkanı Yoshiyuki Kato, Yönetim Genel Müdürü Utku Tekgül, İdari İşler ve Genel Satın alma Müdürü Sedat Alkan ve Kurumsal İşler Müdür Yardımcısı Çiğdem Nemutlu Tekimay hazır bulundu. Samimi bir ortamda geçen ziyarette, Lütfü Tansı’ya fabrikayı gezdiren ve çalışmaları hakkında bilgi veren Başkan Yoshiyuki Kato, Korona Virüs (Covid-19) salgınında tüm Dünya’da durma noktasına gelen ekonomi nedeniyle, üretimi durdurduklarını,  pandemi konusunda tüm önlemleri alarak yeniden üretime geçtiklerini belirtti.
Toyota Boshoku Türkiye Başkanı Yoshiyuki Kato‘ya misafirperverlikleri nedeniyle teşekkür eden Lütfü Tansı yaptığı açıklamada; “Arifiye ilimizin Sanayi merkezi konumunda. İçerisinde irili ufaklı 63 adet sanayi tesisinin bulunduğu 1’nci Organize Sanayi Bölgesi, Toyota, Otokar, Goodyear, Tankpalet, Tırsan gibi ulusal ve uluslararası markaların üretim tesisleri, oto sanayi siteleri bizim sınırlarımızda. Dünya’yı saran Korona (Covid-19) Salgını nedeniyle üretim ve hayat durma noktasına geldi. Çok şükür, hükümetimizin aldığı tedbirler sayesinde devlet-millet el ele vererek, yeni kurallara ve tedbirlere uyarak yeniden üretime geçiyoruz. Arifiye Belediyesi olarak her zaman sanayicimizin, esnafımızın ve vatandaşlarımızın yanında yer alıyor, onlar için tüm olanaklarımızı seferber ediyoruz. 
2020 yılı içerisinde doğal afetlerde, ramazan ayında ve pandemi döneminde çeşitli sosyal ve kültürel etkinlik ve kampanyalar düzenleyerek, her zaman vatandaşımıza destek olmaya çalıştık. Bu çalışmalar sırasında da zaman zaman sanayicilerimizin desteğine ihtiyaç duyup, onları etkinliklerimize dâhil ettik. Toyota Boshoku Türkiye fabrikası da bize her zaman destek veren kuruluşlarımızdan biri. Bu bağlamda, bizlere verdikleri destek nedeniyle, Toyota Boshoku Türkiye Başkanı Yoshiyuki Kato’nun  şahsında tüm Toyota Boshoku Türkiye ailesine teşekkür ediyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyorum.” diyerek teşekkür belgesini takdim etti. 

banner3
YORUM EKLE