Arifiye’de Soğuk Asfalt Çalışması

Sıcak asfalt programına alınamayan sokaklar, soğuk asfalt ile kaplanıyor

Arifiye’de Soğuk Asfalt Çalışması

Arifiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri; giderek yoğunlaştırdığı yol bakım, onarım ve yenileme çalışmalarının bir ayağını da soğuk asfalt çalışması şeklinde gerçekleştiriyor.

ÜST YAPI İYİLEŞTİRMESİ

Üst yapı iyileştirmeleri kapsamında, ulaşım ağını günümüz koşullarına uygun hale getirmek için çalışan Arifiye Belediyesi, yaya ve araç trafiğinin sağlıklı yapılabilmesi için, sıcak asfalt programına alınamayan yolları, soğuk asfalt ile kaplıyor. Hanlıköy Mahallesi Kibar Sokak ve çevresinde başlayan çalışmaların, üst yapı çalışması çerçevesinde ilçe genelinde ihtiyaç duyulan bölgelerde devam etmesi planlanıyor.

ÇALIŞMALAR HIZLANDIRILDI

Arifiye’de bozuk yol kalmayıncaya kadar, çalışmaların kesintisiz olarak süreceğini belirten Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu yaptığı açıklamada: ”Hepimizin bildiği üzere;  ilçemizde doğalgaz, su ve kanalizasyon şebekesi gibi alt yapı çalışmaları nedeniyle yollarımız bozuldu. Çalışmalar tamamlanıncaya kadar, vatandaşlarımızdan hoşgörü istedik. Havaların düzelmesiyle birlikte yol bakım, onarım ve yenileme çalışmalarımızı hızlandırdık. Çalışmalarımızı Arifiye’nin dört bir yanında sürdürüyoruz. Vatandaşlarımızın ulaşım ağını konforlu hale getirmek için var gücümüzle çalışacağız.” dedi.

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER