Bakanlıktan Ferizli’ye hibe çöp kamyonu

Ferizli Belediyesi araç filosunu güçlendirmeye devam ediyor. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Ferizli Belediyesi’ne 2020 model çöp kamyonu hibe edildi. Aracın ilk test sürüşü, Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu tarafından gerçekleştirildi.

Bakanlıktan Ferizli’ye hibe çöp kamyonu

“EKSİKLİKLERİMİZİ TAMAMLIYORUZ”
Ferizli halkına en iyi hizmetin sunulması için çalıştıklarını belirten Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, “Seçim sürecinde vatandaşlarımıza söz verdiğimiz gibi ilçemizin ihtiyacı olan eksiklerini tamamlamak için gayret gösteriyoruz. Daha önce 3 çöp kamyonu ilave ettiğimiz araç filomuzu genişletmeye devam ediyoruz. Yaptığımız girişimler sonucu, tamamı Çevre ve Şehircilik Bakanlığının hibesi olan sıfır km çöp toplama aracımızı teslim aldık. İlçemize hayırlı olsun. Rabbim kazasız belasız hizmet etmeyi nasip eylesin” dedi.
“TEŞEKKÜR ETTİ”
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından hibe edilen çöp kamyonunun hizmete başladığını ve belediyenin kendi araçlarıyla ciddi bir tasarruf sağladığını vurgulayan Başkan Gündoğdu, desteklerinden dolayı Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’a ve Sakarya AK Parti Milletvekillerine şahsı ve Ferizli adına teşekkür ettiğini kaydetti.

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER