Başkan Dertli, o mahallenin sorunlarını dinledi

Her hafta bir mahalleye sohbet ziyareti yaparak mahalle halkının sorunlarını dinleyen MHP İlçe teşkilatı bu hafta Akyazı’ya bağlı Bedil Kazancı Mahallesini ziyaret etti.

Başkan Dertli, o mahallenin sorunlarını dinledi

İlçe Başkanı Ali Dertli Başkanlığında İlçe yönetimi ve Belediye Meclis üyeleri yatsı namazı sonrası mahalle halkı ile mahalle kahvesinde bir araya geldi.

Muhtar Ali Dertli’nin ev sahibi olduğu sohbet toplantısında MHP İlçe Başkanı Ali Dertli, "Bu akşam buraya sizlerle sohbet etmek siyasılerin seçimden seçime gelirler alışkanlığını yıkmak ve de dertlerinizi dinleyip çözümü için ilgili makamlara iletmektir" dedi. 

Mahallenin sorunlarını Mahalle Muhtarı Mustafa Demir dile getirdi. Muhtar Mustafa demir ilgililerden sözünü aldıkları 4 kilometrelik bir yollları olduğu bunun yapılması için de Belediye Başkanı Bilal Soykan'ın kendilerinden 1 yıllık bir süre istediğini söyledi. Demir, "Yapılması çok gerekli olan 3 kilometrelik bir başka grup yolumuz daha var. Adapazarı istikametine doğru giden mahalle komşumuz Şevki ile olan yolumuzun yapılması. Bu yolun yapılması ile Adapazarı’na olan mesafemiz 7 kilometre kısalacak. Mahallemiz ve çevre mahallelerindeki araç sayısının çokluğu göz önüne alındığında ekonomik yönden hem halkımız ve hem de devletimizin büyük menfati olacak" dedi.  Kenan CERTEL
 

banner3
YORUM EKLE