Başkan Namlı: “Evde Kal Gençlik”

MHP Hendek İlçe Başkanı Burhan Namlı vatandaşlara seslenerek yasağın 65 ve üzeri vatandaşlara geldiğini ancak virüsün gençlerde de olma ihtimalinin bulunduğunu söyleyerek 'gençler sevdikleriniz için evde kalın' mesajı verdi.

Başkan Namlı: “Evde Kal Gençlik”

Evinde Kal Gençlik diyerek gençlere seslenen MHP Hendek İlçe Başkanı Burhan Namlı

“Ülkemiz ve dünya olarak zor günlerden geçiyoruz. İşin vehametini anlatmak için şunları düşünmenizi özellikle istirham ediyorum. Müslüman bir ülkede Cemaatle namaz kılınıp virüs yayılmasın diye Ezan dinmez Bayrak inmez diyen bir toplumun ibadethanesi camilerimiz geçici bir süre ibadete kapatıldı. Sağlık Bakanlığı hastanelerden alınan randevuları öteledi. Milli Eğitim Bakanlığı Geleceğimiz olan evlatlarımızın okullarını şimdilik 30 Nisan 2020 tarihine kadar tatil ederek uzaktan eğitim vermeye başladı. Bu virüsün en çok etkilediği 65 yaş üstü ve kronik hastalara sokağa çıkma yasağı getirdi.

Devletimizin yetkili kurumları bu virüs salgınını engellemek için tüm ciddiyeti ile yukarıda sıraladığımız ve benzeri tedbirleri alıp vatandaşlarının sağlığını korumak için mücadele ederken, Bizler ne yapıyoruz. Öncelikle şu soruyu kendimize sorarak başlayalım mı; Hiç mi korkmuyorsunuz sevdiğiniz birine bu virüsü bulaştırma ihtimalinden?

Korona Virüs salgınından kurtulmak için kişisel olarak alacağımız tedbirlerin yanında sosyal izolasyon yaparak da bu virüsün olabildiğince az insanı etkilemesini sağlayabiliriz. Zorunlu olmadıkça dışarı çıkma kararının sadece ve sadece 65 yaş üstü ve Kronik Hastalara olmadığını çok iyi idrak ederek Evde Kalmalı ve sevdiklerimiz için bu sorumluluğumuzu hakkı ile yerine getirmeliyiz 

HAYDİ GENÇLER; sizde sevdikleriniz için evde kalın, Zorunlu olmadıkça evden çıkmayın, bu aralar arkadaşlarınız ile sosyal medya aracılığı ile görüşün, bu virüs belasından kurtulunca evde kaldığımız günlerin acısını arkadaşlarınızla çıkartır bu günlerin rövanşını alırsınız” ifadeleri yer aldı.

#EVİNDEKALGENÇLİK

#EVİNDEKALHENDEK

#EVİNDEKALSAKARYA

#EVİNDEKALTÜRKİYE

#SAĞLIKLIGÜNLERTÜRKİYE

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER