Başkan Özen esnafı geziyor… 

Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, ilçedeki esnafı ziyaret etmeye devam ediyor.

Başkan Özen esnafı geziyor… 

Esnaflarla buluşmak üzere gerçekleştirdiği ziyaretlerden büyük keyif aldığını dile getiren Başkan Özen. “Hem çalışmalarımızı anlatıyor, hem vatandaşlarımızın taleplerini dinliyoruz. Daha güzel yatırımlar, daha güzel Sapanca için bu sohbetlerle çözüm üretiyoruz. Sorunları ve talepleri yerinde ve halkımızla değerlendirerek önerileri bizzat dinliyorum. Bu şekilde ilçemize en etkili ve hızlı şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz. Bundan sonrada aynı anlayışla çalışacağız” dedi. 

Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, sadece seçim dönemlerinde değil hizmet süresi içinde her zaman esnaf ve vatandaşların ziyaret edilmesi gerektiğini sözlerine ekledi ve yapılan ziyaretlerdeki amacının esnafla ve halkla istişare etmek olduğunu belitti. 

Partili, partisiz ayrım yapmadan 
Başkan Özen; “Sorunları yerinde görmek, ortak bir akılla sorunları çözmek, belediyenin çalışmalarını halka anlatmak. Partili, partisiz ayrım yapmadan esnafları dolaşarak şehrin sorunlarını dinlemek ve projelerimizi halkla paylaşarak, sadece seçim öncesi değil her zaman esnaf ziyaretlerine önem veriyoruz. Daha güzel yatırımlar, daha güzel Sapanca, için bu sohbetlerle çözüm üretiyoruz. Halkımız ve esnafımız her zaman yanlarında olduğumuzu bilmesi görmesi çok önemli” diye belirtti.

Yapılan ziyaretten memnuniyetlerini dile getiren ilçe esnafı Başkan Özen’e ziyaretinden dolayı teşekkür ettiler.

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER