Başkana böyle mesaj verdiler

Karasu ilçesi İncilli Mahallesi 622 Sokak sakinleri, Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı’ya pankartla mesaj verdi. Mahallelinin ilginç mesaj yöntemi, ilçede ilgi odağı oldu.

Başkana böyle mesaj verdiler

sakaryayenihaber.com – Nevtan ANGÜN
 

Karasu Şehit Hasan Keleş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi önünden başlayarak Cemalettin Dere Caddesi boyunca gerçekleştirilen asfalt yenileme çalışmalarını gören 622.Sokak sakinleri, beklentilerini belediye başkanına pankart asarak iletmeye çalıştı.

Cadde ile kesişen 622.Sokak’ın bugüne kadar hiç asfalt görmediğine dikkat çeken mahalle sakinleri, asfalt çalışması yapılan caddede net bir şekilde görülebilecek yere büyük boyutta pankart asarak başkana mesajını iletmeyi amaçladı.

Pankartta, “Sayın başkanımız, buraya kadar gelmişken hiç asfalt yüzü görmemiş bu sokağımıza da asfalt dökerseniz minnettar oluruz” ifadeleri eklendi ve altına 622.Sokak sakinleri şeklinde imza düşüldü. Pankartta, sokağı gösteren bir ok işaretinin de olması dikkat çekti. Başkan Sarı’nın, bu talebi değerlendirip değerlendirmeyeceği merak konusu oldu.

Güncelleme Tarihi: 04 Eylül 2020, 21:46
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
YORUMSUZ YORUM
YORUMSUZ YORUM - 2 ay Önce

OY ÇIKMAYAN YERE YATIRIM YAPMAZLAR. NOKTA.

SIRADAKİ HABER