Başkanlardan Özcan Özen'e ziyaret

Sakarya Ziraat Odaları Kurulu Başkanı Ali Şener Bayraktar, Kaynarca Ziraat Odası Başkanı İbrahim Çakır, Kocaali Ziraat Odası Başkanı Tamer Tuncer ve Sapanca Ziraat Odası Başkanı Necati Başar, Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen’i makamında ziyaret ettiler. 

Başkanlardan Özcan Özen'e ziyaret

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, “Sakarya Ziraat Odaları Kurulu Başkanımız ve oda başkanlarımızla bugün bir arada olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Hizmete başladığımız günden bugüne birlik ve beraberlik içerisinde Sakarya’ya Sapanca’ya hizmet için neler yaparız düşüncesiyle mesaimizi harcamaktayız. İnşallah bundan sonra da Sakarya ve Sapanca’mıza gerek turizm açısından gerekse tarım alanında hizmetlerimiz devam edecektir. Allah hepimizin işlerini kolaylaştırsın. Tüm çiftçi hemşerilerime bol kazançlar diliyorum” dedi. 

"Özen’e çalışmalarında başarılar diliyorum"

Sakarya Ziraat Odaları Kurulu Başkanı Ali Şener Bayraktar, “Değerli başkanlarımla birlikte bu gün Sapanca da olmaktan mutluyuz. Sapanca İlçesi Sakarya’mız için önemli konumdadır. Belediye Başkanımızın çalışmalarını yakından takip ediyoruz. Görüyoruz ki turizme, toprağa, tarıma ve yeşile önem veren kişiliği ile hizmet süresince başarılarının artacağına inanıyorum. Birlik ve beraberlik içinde yeni çalışmalarda bir arada olacağız. Sapanca Belediye Başkanı Sayın Özcan Özen’e çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.
 

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER