Bir teşekkür de Hacıkışla’dan

Hendek Hacıkışla Mahalle Muhtarı Osman Çolakoğlu’ndan Hendek Belediyesine hizmet teşekkürü.

Bir teşekkür de Hacıkışla’dan

Hendek Hacıkışla Mahalle Muhtarı Osman Çolakoğlu, Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu ve yapılan hizmetlerde emeği geçen personellere teşekkür etti.

Mahallelerinde ilk defa kilitli parke yol çalışmasının yapıldığını belirten muhtar Çolakoğlu, “Mahallemizde 5 sokak arası var, buralara ilk kez kilitli parke yol yapılıyor. Daha önce bir tek Okul bahçemize yapılmıştı. Hacıkışla’da ilk defa kilitli parke yol yapılıyor. Bu nedenle Belediye Başkanımız Turgut Babaoğlu ve ekibine mahallemiz adına teşekkür ediyorum” diye konuştu.

EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR

“Emeği geçen başta Belediye Başkanımız Turgut Babaoğlu olmak üzere Muhtarımız Osman Çolakoğlu ve emeği geçenlere teşekkür ederiz” diyen mahalle sakini İbrahim Çolakoğlu, “Mahallemizde ilk defa böyle bir şey yapılıyor” dedi.

KİLİTLİ PARKE

Hendek Belediyesi tarafından Hacıkışla Mahallesi’nin 2 sokağı, yaya güvenliği için grup yoluna yaya kaldırım çalışması, mezarlık ve ara yollar olmak üzere beş ayrı noktada kilitli parke (2 bin 500 m2) yapılarak halkı çamurlu yollardan kurtulmuş oldu. Mehmet KAVİS

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE