Ferizli’de güçlü olmak istiyoruz

Sakarya Yenihaber Gazetesi, Ferizli İlçe Temsilciliği için Mustafa Üstübi ile anlaşmaya vardı. Gazetemiz Yayın Koordinatörü Münir Ali Kara, "Ferizli'de güçlü olmak istiyoruz" dedi 

Ferizli’de güçlü olmak istiyoruz

Ferizli’de yıllardan bu yana geniş bir okur kitlerine ulaşan ferizlide.com internet sitesi sahibi Mustafa Üstübi’yi ziyaret eden Sakarya Yenihaber Yayın Koordinatörü Münir Ali Kara ilçede Mustafa Üstübi ile çalışmanın Yenihaber’in gücüne güç katacağını söyledi. Üstübi’nin alaylı olmasına rağmen çok uzun yıllardan bu yana habercilik anlamında deneyimli olduğunu söyleyen Kara, “Mustafa Üstübi Yenihaber’in Ferizli ve Söğütlü’de etkinliğini artıracaktır. Biz de buradaki olaylara ve okurlarımıza Mustafa Üstübi sayesinde ulaşacağız” dedi.
BASIN GÜCÜ
Yenihaber’in Sakarya basınında saygın bir yeri olduğunu söyleyen Mustafa Üstübi de “Yenihaber Sakarya basınında önemli bir konumda. Ferizli’de de bu manada saygınlığı olan bir kurum. Bundan sonra Yenihaber’in daha fazla Ferizli haberi vermesi için ve Ferizli halkına ulaşması için basılı yayın olarak destek veririz. Ferizli’nin sesinin daha fazla duyulması için mücadele veriyoruz. Bundan sonra da aynı şekilde devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sait Faik
Sait Faik - 8 ay Önce

FERİZLİ'NİN SORUNLARINI VE DERTLERİNİ DİLLENDİREN MUSTAFA BEYE SAKARYA YENİHABERE HAYIRLI OLSUN.

Mustafa Çengil
Mustafa Çengil @Sait Faik - 8 ay Önce

Yenihaber isabetli saygıdeğer Adama ulaşmış hayırlı olsun.

SIRADAKİ HABER