Ferizli’de yılın ilk meclis toplantısı yapıldı 

Ferizli Belediye Meclisi’nin 2020 yılı ilk toplantısı yapıldı

Ferizli’de yılın ilk meclis toplantısı yapıldı 

Ferizli Belediye Meclisi 2020 yılının ilk meclis toplantısını bugün saat 10.30’da Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu başkanlığında gerçekleştirdi. Toplantıyı açan Başkan Gündoğdu 2020 yılının hayırlara vesile olması dileğiyle başladı. 
Gündem dışı guruplar adına AKP’den Halim Kılkış, MHP’den Abdullah Kaşkaş, İyi Parti’den Abdullah Efiloğlu, CHP’den Rüştü Yüksek söz alarak mahallelerden gelen şikayet ve istekleri dile getirdiler. 11 maddelik yoğun gündemle toplanan belediye meclisi maddeleri tek tek görüşülerek onayladı.
İsimsiz Cadde ve sokaklara isim verme, Yeni pazar yeri imar plan tadilatı, köylü Pazar yeri tespiti, denetim komisyonu üyeliğinin seçimi ve diğer konular bir maddesi oy çokluğu diğer meddeler oy birliği ile kabul edildi.
Gündemin önemli ve  7. Maddesi denetim komisyonu seçimi kapalı oy usulü gerçekleşti. 
Yapılan oylama sonucunda denetim komisyonuna AKP grubundan Mehmet Tunç, Ruhi Şenol ve Abdurrahman Kaşkaş, İyi Parti grubundan Abdullah Efiloğlu, MHP grubundan Zekeriya Karadeniz seçildi.
Öte yandan hayırsever bir vatandaş tarafından hibe edilen 3 adet çöp kamyonunun kanun maddesine göre Ferizli belediyesi fen işleri bünyesine oy birliği ile kabul edildi. Mustafa Üstübi

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER