Geyve Kadın Meclisi için İlik adımı birlikte attılar

Sapanca Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Hatice Sever ve yönetim kurulu üyeler Geyve Kent Konseyi Başkanı Hüseyin Saban’ı ziyaret etti. Ziyarette, Geyve Kent Konseyi Kadın Meclisi kurulması için fikir alış verişinde bulunuldu.

Geyve Kadın Meclisi için İlik adımı birlikte attılar

Sapanca Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Hatice Sever ve yönetim kurulu üyeleri aynı zaman da Geyve Kent Konseyi Başkanı da olan Geyve İlçe Müdürü Hüseyin Saban’ı makamında ziyaret etti. Sapanca Kent Konseyi Kadın Meclisi üyelerinin ziyaretinde, İlçelerinin kent konseyi görevleri kapsamında yapılabilecek projeler hakkında fikir istişaresinde bulunuldu.
İSİTİŞARE
Sapanca Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Hatice Sever; kent konseyi başkanıyla Sapanca’da festivalinde karşılaştıklarını ifade ederek, “İlçelerimizin kent konseyleri kapsamında yapılabilecek projeler hakkında istişarelerde bulunduk, bizlere zaman ayırdı. Kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.
GEYVE HAZIRLIĞI
Geyve Kent Konseyi Başkanı İlçe Tarım Müdürü Hüseyin Saban; “Sapancalı kent konseyi üyelerimizi ilçemizde ağırladık. Kadın elinin değdiği her çalışmada farklılık oluyor. İlçemizde de kent Konseyi kadın meclisi oluşturulması amacıyla çalışma başlatacaklar ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi. Namık CİHAN/GEYVE
 

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE