Hendek halkı Fen Lisesi İstiyor

Hendek halkı, Fen Lisesi için sosyal medya hesaplarında paylaşımlar yapıyor. Yapılan paylaşımlarda Fen Lisesi ve Nitelikli Anadolu Lisesi için platform oluşturma çalışması için bir araya gelme çalışması yapılıyor.

Hendek halkı Fen Lisesi İstiyor

Hendek'te sosyal medyada Fen Lisesi ve Nitelikli Anadolu Lisesi için platform oluşturmaya çalışan Kayhan Şafak, Hendek'in eski siyasetçilerinden Zafer Konuk'la birlikte Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Serdar Baykal'ı Ak Parti ilçe binasında ziyaret etti. Ziyarette karşılıklı fikir alış verişi yapıldı.
Ziyarette yapılan sohbette Hendek'e Fen lisesi ve Nitelikli Anadolu Lisesi nasıl kazandırılır? Sorusuna cevap arandı. Başkan Baykal, Fen Lisesi ve Nitelikli Lise konusunda gereken çalışmaları yapacağını ve bu konuyla ilgili il teşkilatı ve milletvekilleriyle görüşeceğini söyledi.
Kayhan Şafak, Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Serdar Baykal ziyareti ile ilgili kendi Facebook hesabından paylaşım yaptı. Kayhan Şafak Paylaşımında "Bir sohbet esnasında bir bilgiden bir düşünce, bir fikir, bir hikaye oluştu. Demirel'inde dediği gibi bunu olumlu anlamda halkın diline düşürmeye çalıştık. Güzel bir hikaye oluştu. Ancak gelecek kuşaklara iletilmesi için yazılması gerekiyordu. Bu anlamda bu güzel hikayenin yazılabilmesi, gerçeğe dönüşebilmesi için Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Serdar Baykal'ı ziyaret ettik. Değerli başkanımız çocuklarımızın hayallerine kavuşabilmelerini sağlamak için derhal bir planlama yapacağını ve tüm gücüyle bu konuda çalışacağını içtenlikle bize iletti. Bu vesileyle Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Serdar Baykal'a ve Yönetim Kurulu Üyesi Resul Özne'ye teşekkür ederiz." Diye yazdı. Mehmet KAVİS

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 13 Kasım 2019, 11:44
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Nuri Gider
Nuri Gider - 8 ay Önce

bir ilcenin eğitimde fen lisesi çıkışı siyasi rantçıların eline kaldıysa o ilçede eğitimden söz edilemez, bir elçe başkanlığını ziyaret eden iki şahıs tutmuş ilçe başkanına hikaye okumuş, böyle fenlisesi çaresi siyasi ilçe başkanında aranmaz, hem sizemi kaldı gidin kaymakama , valiye , giderkende hendek den kimin ve nasıl gideceğinide tayin edin... yetmedimi bakanlığa cıkın istiyoz diyin... ama gidip bir siyasi parti temsilcisinden istemeyin... gözünüzü seveyim siyasete bulaşan bir hastane ne halde görüyoruz... şimdide siyasete bulaşmış bir eğitim sistemini çıvıtmayın yazıktır devlet erkenı diye bişi var azıcık devlet erkanıyla hareket edin

SIRADAKİ HABER