Hendek'in yeni Kaymakamı belli oldu

Bir süredir boşta olan Hendek Kaymakamlığına Afyon Emirdağ Kaymakamı Halil İbrahim Acır atandı.

Hendek'in yeni Kaymakamı belli oldu

2019 yılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile Hendek Kaymakamı Orhan Burhan’ın Antalya Muratpaşa Kaymakamlığına atanması ile yerine İçişleri Bakanlığı Hukuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü Hukuk Müşaviri Fatih Kaya vekaleten atanmıştı.
Atama işlemlerinin ardından Fatih Kaya’nın göreve başlamaması ile birlikte Hendek Kaymakamlığına Akyazı Kaymakamı Yakup Güney vekalet ediyordu.
Bugün edinilen bilgilere göre yaklaşık 2 aydır vekalet edilen Hendek Kaymakamlığına Afyon Emirdağ Kaymakamı Halil İbrahim Acar’ın atandığı öğrenildi. MEHMET KAVİS
Kaymakam Halil İbrahim Acır Kimdir?
İlk ve Orta öğrenimini İzmit'te tamamladıktan sonra Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu.
Gümüşhane Kaymakam Adayı olarak Mülki İdare Amirliği mesleğine başladı. Adaylık süresi içinde bir yıl İngiltere’de staj ve Balıkesir ili Balya ilçesinde Kaymakam Vekilliği yaptı.
Kaymakamlık Kursu sonrasında Bolu Mengen Kaymakamı olarak atandı. Sonra sırasıyla Karabük Ovacık Kaymakamı, Diyarbakır Lice Kaymakamı, Sivas Vali Yardımcısı, Uşak Sivaslı Kaymakamı, Erzurum Vali Yardımcısı, Trabzon Sürmene Kaymakamı ve Düzce Vali Yardımcısı olarak görev yaptı.

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
İLKER YEMENLİ
İLKER YEMENLİ - 3 ay Önce

Ben yukarı calica koyunden ilker yemenli sayin kaymakamim bugun mecburiyet nedeniyle tarlama gitmek zorundaydim babam beyin damarlarinda tikanikligi nedeniyle rahasiz oyuzden 3 saatlik işimi birip eve dönerken hendek ilçe jandarma dan i.... isimli bir azar işitip hakaret edilip cezai isleme tutuldum maddi imkanım olmadığını söylememe ragmen caza kesildi babam hicbir geliri yok aileme ben bakiyorum ama .... hem egosunu tatmin edip hemde ceza kesti sizdem ricam bu cezayı odeyemiyecemi bildirmek ama illa edemem gerekiyosada aylara bölünmesini istiyorum saygılarımla

Birgul Bariş
Birgul Bariş @İLKER YEMENLİ - 2 ay Önce

Ilker bey ben o borcunuzu odemek istiyorum. Size nasil ulasabilirim. Bir vatandaş

SIRADAKİ HABER