Hendek’te ara tatil sürprizi yüzleri güldürdü

Hendek Belediyesi tarafından, 2019-2020 eğitim öğretim yılının ilk ara tatili olan 18-22 Kasım'da hazırlanan ara tatil etkinliklerinde yüzlerce öğrenci dolu dolu bir hafta geçirdi.

Hendek’te ara tatil sürprizi yüzleri güldürdü

Karnesiz ilk ara tatilde etkinlikler kapsamında öğrenciler HGM yüzme havuzunda keyifli bir hafta geçirirken, düzenlenen sinema günlerinde 10 ayrı gösterim büyük ilgi çekti. Ayrıca öğrenciler için Hendek Atatürk Kapalı spor salonu bahçesinde 2 boyunca Çocuk Şenliği düzenlendi. Trambolin ve çeşitli şişme oyun gruplarında çocuklar gönüllerince eğlenirken, çocuk şarkılarıyla yapılan dans oyunu, yüz boyama etkinliği, palyaço ve kostüm karakterler şenliğe renk kattı. Etkinlik kapsamında miniklere balon, patlamış mısır ve pamuk şeker dağıtıldı. Çocuk şenliği etkinliğin son gününde Yeşilyurt mahallesinde devam etti.

KEYİFLİ HAFTA 
Yüzlerce çocuk düzenlenen etkinliklerde gönüllerince eğlenip keyifli bir haftayı geride bırakırken veliler etkinlikler nedeniyle Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu’na teşekkür etti. Geleceğimizin teminatı çocuklarımıza büyük kıymet verdiklerini anlatan Babaoğlu, “Evlatlarımızın ve gençlerimizin yüzünün gülmesi, mutlu olmaları, sosyal ve kültürel aktivitelerde yer almaları bizleri çok mutlu ediyor. Onların sevinciyle bizlerde büyük moral buluyoruz” dedi. Etkinlik alanlarında çocuklarla bir araya gelen Başkan Babaoğlu çocuklara balon dağıtırken, onlarla birlikte oynayarak eğlencelerine ortak oldu. 

Babaoğlu çocuklara yönelik kültürel ve sosyal etkinliklerin devam edeceğini söyledi. 

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2019, 12:15
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER