Hızlı ve etkili müdahaleye dikkat çekti

Gıda Tarım ve Hayvancılık Eski Bakanı Dr. Mehmet Mehdi Eker Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’ı makamında ziyaret etti.

Hızlı ve etkili müdahaleye dikkat çekti

sakaryayenihaber.com - 

Bakan Eker’e AK Parti Eski Milletvekili ve Habertürk Yazarı Muhsin Kızılkaya da eşlik etti. Başkan Alemdar; Mehdi Eker ve Kızılkaya’yı makamda ağırlamadan önce pandemi süresince 7/24 hizmet vermeye devam eden kriz merkezini gezdirerek süreç boyunca yapılan çalışmaları anlattı.

Covid 19 sürecinde süratle reaksiyon aldıklarını ve kriz merkezi aracılığıyla vatandaşların tüm taleplerinin yerine getirildiğini belirten Başkan Alemdar, bu süreçte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatları doğrultusunda yerel yönetimlere sağlanan imkanların hızlı ve etkili müdahalede çok önemli olduğunu belirtti. İkiliyi daha sonra makamında ağırlayan Alemdar, belediyenin projeleri hakkında da Eker’e bilgi verdi.

Mehdi Eker misafirperverliği için Başkan Alemdar’a teşekkür ederken, kriz merkezi başta olmak üzere vatandaşlara hizmet noktasında özveriyle çalışan tüm belediye personeline de başarılar dilediğini söyledi.

Güncelleme Tarihi: 04 Eylül 2020, 23:34
banner3
YORUM EKLE