İHTİYAÇ SAHİBİ İKİ AİLEYE YARDIM

Hendek Belediyesi, Soğuksu ve Kazımiye Mahallelerinde yaşayan ihtiyaç sahibi iki ailenin evinin tüm tadilatlarının yapılacağını ve ihtiyaçlarının karşılanacağını duyurdu.

İHTİYAÇ SAHİBİ İKİ AİLEYE YARDIM

HEMEN HAREKETE GEÇİLDİ
İhtiyaç sahiplerinin yanında olmaya devam eden Hendek Belediyesi, Başkan Turgut Babaoğlu’nun talimatıyla iki yeni çalışma daha başlattı. Talimat üzerine Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Öztürk, belediye meclis üyeleri, belediye ekipleri, BBP Kadın Kolları Başkanı Zübeyde Gürbüz ve kadınlar inceleme yaptı.

SICAK YEMEK VERİLECEK
Soğuksu ile Kazımiye mahallesinde belirlenen adreslere giden Öztürk ve beraberindeki heyet evin acilen tadilata alınmasını kararlaştırdı. Öztürk, “Başkanımızın talimatı doğrultusunda belirlenen iki adreste inceleme yaptık. Hemşerilerimizin zor şartlar altında yaşadığını görünce kahrolduk. İki ayrı evin tüm tadilatı yapılacak ve ev eşyaları temin edilerek ailemize teslim edilecek. Ayrıca kişisel ihtiyaçlar, ev temizliği, sağlık desteği ve sıcak yemek yardımları da olacak. Hendek’te kimse çaresiz ve yalnız değildir” dedi.
 

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER