İlçe Başkanları Bilal Soykan için neler dedi?

Akyazı Belediye Başkanı Bial Soykan'ın 6 aylık performansını, siyasi partilerin ilçe başkanları yorumladı

İlçe Başkanları Bilal Soykan için neler dedi?

AKP İLÇE BAŞKANI- Mesut Ekrem
45 günlük seçim kampanyası sırasında vatandaşımıza verdiğimiz en önemli vaatlerden halkımızı tozdan topraktan kurtaracak asfalt çalışmalarını 50 bin ton olarak planladı. Bunu da ilk 6 aylık dönemde gerçekleştirmiş olmasını parti olarak bizleri memnun etti. Bunun yanında stabilize yollar ve diğer çalışmalar göz önüne alındığında belediye başkanımızın ilk 6 aylık çalışmalarını oldukça iyi buluyoruz. Bu çalışmaları gelecekte yapılacak çalışmalara ışık tutacak ve halkımıza verdiğimiz sözleri yerine getireceğimize, hatta daha fazlasını yapacağımıza halkımız emin olsun. Akyazı’mızı Eğitim, Tarım, Turizm ve Sanayi olmak üzere 4 ana öge alanında yükseltmek için elimizden gelen her şeyi yapmanın gayreti içinde olacağız. Projelerimiz gerçekleştiğinde meyvelerini almaya başlayacağız. Belediye Başkanımızın 6 aylık dönemindeki çalışmalarını değerlendirdiğimizde kendisini taktir ediyor ve oldukça başarılı buluyoruz.


MHP İLÇE BAŞKANI-Ali Dertli
MHP olarak biz Cumhur ittifakının Belediye Başkanı olarak Bilal Soykan başkanımızı mevcut imkanlar çerçevesinde yapmış olduğu hizmetlerde başarılı buluyoruz. Başkanımız muhtarlara çalışmalar hakkında bilgi verirken Akyazı’nın 390 bin ton asfalta ihtiyacı olduğunu bunun 36 bin tonunun ilk 6 ayda gerçekleştiğini söylediğini, belediye imkanları zorlanarak bu çalışmaların yapıldığını görüyoruz. Başkanın Akyazı halkına mezbaha, terminal, Yahyalı-Sanayi yolunun açılması gibi verdiği sözleri gerçekleştireceğine inanıyor ve güveniyoruz. Parti olarak bu sözleri yerine getirmesi için takipçisi ve destekçisi olacağız.
 

İYİ PARTİ İLÇE BAŞKANI- Servet Top
Belediye Başkanı Bilal Soykan’ı ilk 6 ayında başarılı olduğunu söyleyemem. Yapılan çalışmaları İYİ parti olarak yakından izliyoruz. Alt yapı tamamlanmadan yollara asfalt dökülüyor. Gelecekte bu yolların büyük bir bölümü alt yapı için kazılacak ve Akyazı bundan zarar görecek. Çalışmaların plansız bir şekilde günü kurtarma çabalarından ibaret olduğunu düşünüyorum.


CHP İLÇE BAŞKANI – Recep Furuncuoğlu
Belediye Başkanımız Bilal Soykan’ın ilk 6 aylık çalışmalarını yetersiz buluyoruz. Göreve başladığında kamu oyuna verdiği beyanlarda benden fazla hizmet beklemeyin gibi sözleri bizleri hayrete düşürdü. Akyazı bir hayli sorunla karşı karşıya, Terminal, Fakülte, yeteri kadar asfaltlama, alt yapı çalışmaları olmak üzere bir çok çözüm bekleyen sorunlar imkanlar kısıtlı ise halkımıza verilen bu sözler nasıl yerine getirilecek bilemiyoruz. Başkanımızın ilk 6 aylık karnesini zayıf olarak değerlendiriyoruz.


SAADET PARTİSİ- Şeref Tan
Henüz yeni ve çiçeği burnunda Belediye Başkanımız. 6 ay kısa bir süre o nedenle çalışmaları hakkında müspet veya menfi bir karar veremeyeceğim. Bekleyip göreceğiz. Akyazı’nın önemli sorunları var. Bilal Kardeşimizin bu sorunları çözebileceğine inanıyoruz.


 

Güncelleme Tarihi: 30 Ekim 2019, 16:47
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER