İlçe Başkanları Gündoğdu için neler söyledi?

Siyasi partilerin Ferizli'deki ilçe başkanları, Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu'nun ilk 6 aydaki çalışmalarını değerlendirdi

İlçe Başkanları Gündoğdu için neler  söyledi?

Zurnacı: Güvenimiz tam 
Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu’nun tüm çalışmaları kendileri ile istişare ettiğini ve uyum içinde çalıştıklarını söyleyen AKP İlçe Muhsin Zurnacı, İsmail Gündoğdu’ya güvenlerinin tam olduğunu söyledi. Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu’nun göreve geldiği günden bu yana olumlu işler yaptığını söyleyen AKP İlçe Başkanı Muhsin Zurnacı, “Başkan göreve geldiğinden bugüne kadar olan çalışmalarını kamuoyu ile paylaştı. Ferizli’nin önemli sorunlarını tespit ettik ve kendisi de bu doğrultuda çalışmalarını sürdürüyor. Bize düşen bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Başkan’ın arkasında olmaktır. Biz de yaptığı her olumlu işte kendisinin yanında yer almaya devam edeceğiz” dedi.

İlk altı ay olumlu 
Belediye Başkanı’nın ilk altı ayda yaptığı faaliyetleri olumlu bulduklarını söyleyen CHP Ferizli İlçe Başkanı Faruk Şen, “Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu ilk altı aylık sunumunu yaptı. Faaliyetlerini olumlu buluyoruz” diye konuştu. İsmail Gündoğdu’nun makam aracı kullanmadan işe gidip gelmesini önemsediklerini söyleyen CHP Ferizli İlçe Başkanı Faruk Şen, “İlk altı aylık faaliyetlerin anlatıldığı programı izledik. Seçim süreci geride kaldı. Bundan sonra Ferizli için yapılacaklara bakmak lazım. Biz İsmail Gündoğdu’nun ilk altı aylık çalışmasını olumlu buluyoruz. Bundan sonra da bu şekilde çalışması en büyük temennimiz. Yaptığı yanlışları söylemek de olumlu işlerde yanında yer almak da bizim görevimizdir” ifadelerini kullandı.
 

Akın Özdemir:  
Zaman kaybediyoruz

Ferizli’nin zaman kaybına tahammülü olmadığını ancak Belediye Başkanı’nın ilk altı ayını nispeten daha önemsiz konulara harcadığını söyleyen İyi Parti İlçe Başkanı Akın Özdemir, “Ferizli’ye kurulacak ikinci OSB ne derece önemli? Bu konu iyi irdelenmeli” dedi. Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu’nun ilk altı ayı değerlendirdiği sunumunda tarla yollarına önem verdiğini ancak ilçeye kurulacak yeni OSB’nin tarımı tehdit eder nitelikte olduğunu söyleyen İyi Parti İlçe Başkanı Akın Özdemir, önceki süreçte yapılan sanayi yatırımlarının ilçedeki dereleri tehdit ettiğini söyledi. Özdemir, “İlçede o kadar verimsiz yer varken tarım arazileri üzerine OSB kurulacak olması düşündürücüdür” dedi. Özdemir ilçenin geleceği ile ilgili vakit kaybına tahammül olmadığını da sözlerine ekledi.

Dikbaş: Şuan erken 
Uyumlu bir seçim sürecinin arsından Ferizli’nin yeni bir döneme girdiğini söyleyen MHP İlçe Başkanı Veysel Dikbaş, Cumhur İttifakı’na göndermede bulundu. Seçim sonrasında geride kalan sürecin değerlendirme yapmak için erken olduğunu söyleyen Dikbaş Ferizli’de yapılacak çok iş olduğunu söyledi. Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu’nun altı aylık çalışmalarının genelini olumlu bulduklarını söyleyen MHP Ferizli İlçe Başkanı Veysel Dikbaş, OSB ile ilgili konuya ise temkinli yaklaşılması gerektiğini söyledi. Dikbaş spor kulüpleri ile ilgili verilen kararların doğru olduğunu da ifade ederek belediyenin park işletmelerini kendi bünyesine almasını da önemsediklerini söyledi. Dikbaş, Pazaryeri ile ilgili borçlanma kararını da desteklediklerini söyledi. Dikbaş, ağaç kesimleri ile ilgili kararda da Başkan’ın yanında olduklarını söyledi.

Aşık: Altı ay boşa geçti 
Ferizli Belediyesi’nin altı aylık süreçte hizmet üretmediğini söyleyen Saadet Partisi İlçe Başkanı Halim Aşık, “Sayın belediye başkanımız 6 ayını boşa geçirmiş ilçemize henüz hiç bir hizmeti olmamıştır” dedi. Başkan İsmail Gündoğdu’nun vaat ettiği projeleri hayata geçirmek için adım atmadığını söyleyen Saadet Partisi Ferizli İlçe Başkanı Halim Aşık, “Tarla yollarına atılan beleş çakılların hizmet olarak anlatıyor niçin hizmet edemiyorsunuz dediğimizde kasada para yok nasıl hizmet edelim diyorlar. Parayı kim yok etti? Parti aynı değil mi? Yok olan paralar için hesap sorun! Bunlara el sürmeyecekseniz O zaman niçin başkan oldunuz, siz belediyenin durumunu bilmiyor muydunuz” dedi.
 

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER