Karapürçek’e yeni emniyet binası

Karapürçek İlçesi’nde uzun süredir ihtiyaç duyulan ve başlatılan girişimler sonrası Kaymakamlık bahçesinde yapılması planlanarak ihalesi yapılan yeni Emniyet Binası’nın yakın zamanda inşaatına başlanacağı açıklandı.

Karapürçek’e yeni emniyet binası

Karapürçek Belediyesi Eylül ayı Meclis toplantısı önceki gün Belediye Başkanı Orhan Yıldırım Başkanlığı’nda yapılırken, gündemdeki 2 madde görüşülerek karara bağlandı.

Toplantı öncesi bir konuşma yapan Başkan Yıldırım, “İlçemizdeki polis teşkilatı için Kaymakamlık bahçesinde yeni bir bina yapılacak. İhalesi tamamlanan projenin kısa sürede başlamasını bekliyoruz. Yeni yapılacak bina şimdiden tüm polis teşkilatımıza hayırlı olsun. Öte yandan Karapürçek olarak Kovid-19 tedbirleri noktasında kötü durumda değiliz, ancak çok iyi durumda değiliz. Gereken hassasiyeti göstermemiz gerekiyor. Meclis üyelerimiz, belediye ve teşkilatlarımızla Karapürçek’mizin her yerine nüfus edebilecek güçteyiz. Sizlerden istirhamım Kovid-19 tedbirlerine herkesin uymasını sağlamalıyız. İnşallah hep birlikte bu zor durumun üstesinden geliriz” dedi.

banner3
YORUM EKLE