Karasu 17 Ağustos Parkında çalışmalar devam ediyor

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, Karasu Merkez Camisi yan tarafında bulunan 17 Ağustos parkı yenileme çalışmalarını inceledi.

Karasu 17 Ağustos Parkında çalışmalar devam ediyor

Karasu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü koordinesinde düzenleme çalışmaları devam eden 17 Ağustos Parkında incelemelerde bulunan Başkan İshak Sarı, teknik personelden çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Çalışmaların bir an önce tamamlanıp vatandaşların hizmetine sunulması için talimat veren Başkan Sarı; “Mahalle ve sokaklarımızda değerlendirilebilecek her alanı çocuklarımız için oyun parkı, vatandaşlarımız için dinlenme ve sosyal yaşamlarını sürdürebilecekleri yerler haline getireceğiz” dedi.
Başkan Sarı; “Karasulu vatandaşlarımızın ihtiyaçları neyse, hizmetlerimizi ona göre şekillendirmek için adeta seferberlik içerisindeyiz. Başlattığımız çalışmalarla beraber ilçemize yepyeni park ve dinlenme alanları kazandıracağız. Bugün, Meclis üyelerimizle yapımına devam ettiğimiz 17 Ağustos park alanının revize çalışmalarını inceledik. Çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz. Bizim için önemli olan tek şey vatandaşlarımızın mutluluğu ve huzurudur” ifadelerini kullandı. 

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER