Karasu caddelerinde levha çalışması

Karasu Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, ilçe merkezinde Trafik İkaz ve Uyarı Levhası çalışmalarına başladı.

Karasu caddelerinde levha çalışması

Karasu Belediyesi, büyüyen ve gelişen ilçenin ulaşım ana planı çerçevesinde çalışmalarını tüm hızıyla devam ettiriyor. Belediye Başkanı İshak Sarı’nın talimatlarıyla çeşitli düzenlemeler yapan Zabıta Müdürlüğü ekipleri, yapılan çalışmalara bir yenisini daha ekleyerek trafik akışının rahatlaması açısından yön levhaları uygulamasını başlattı.
Zabıta Müdürlüğünden yapılan açıklamada; “Sürücülerin, istedikleri yere daha çabuk ulaşması ve rahat bir trafik sirkülasyonu için Trafik İkaz ve Yön Levhası çalışmalarımızı titizlikle başlattık. Yön levhaları yapım işine sürücülerin yoğun olarak kullandığı ve ana arter üzerinde ki yol ve kavşak noktalarından başlayan ekiplerimiz, bu çalışmanın şehrin tüm yol ağında ve ana kavşak noktalarının tamamında uygulamaya çalışacağız” ifadelerine yer verildi.
Uyarı levhaları ile ilgili açıklamada bulunan Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı; “İlçe merkezimizde trafik akışının işleyişini kolaylaştırmak amaçlı önemli çalışmaları hayata geçiriyoruz. Gidiş ve geliş olarak kullanılan bazı ara sokaklarımızda düzenlemeler yaparak bu caddelerimizi tek yön uygulamasına geçirdik ve gerekli uyarı levhalarımızı astık. İlçe merkezimizde sağlıklı bir ulaşım ağı oluşturmayı planlıyoruz. İsteğimiz sürücülerimizin yoğun olarak kullandıkları ana arterlerin giriş kısımlarına yerleştirdiğimiz trafik ikaz ve uyarı levhalarına dikkat etmeleridir” dedi.

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER