Karasu'da asfaltın ardından kaldırımlar da yenileniyor

Karasu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Ekipleri, sıra asfalt serim çalışmalarının ardından kaldırım yapım çalışmalarına aralık vermeden devam ediyor

Karasu'da asfaltın ardından kaldırımlar da yenileniyor

Karasu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Ekipleri, sıra asfalt serim çalışmalarının ardından kaldırım yapım çalışmalarına aralık vermeden devam ediyor. Bu kapsamda Mevlana caddesinden başlatılıp titizlikle tamamlanan kaldırım çalışmasının ardından ikinci etap çalışmalarına geçen Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Merkez cami önü, 17 Ağustos caddesi ve Aziziye Mahallesi Eski Hastane caddesinde kaldırım çalışmalarına başladı.
“Vatandaşlar Çalışmalardan Memnun”
Yapılan çalışmaları mahalle sakinleri memnunlukla karşıladıklarını ve yapılan bu çalışmalar ile caddenin hem daha iyi bir görünüm kazanacağını hem de önceden dar olan yaya kaldırımlarının geniş olması bakımından da yayaların geçişi için iyi olacağını belirttiler. Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinden yapılan açıklamada, hava koşulları el verdiği süre içerisinde çalışmaların devam edeceğini ve en kısa zamanda tamamlanıp halkın hizmetine sunulacağı belirtildi.
“Karasu Halkı Hizmetin En Güzelini Hak Ediyor”
Yol ve kaldırım çalışmalarıyla yaya trafiğinde kolaylığı artırarak İlçenin yaşam kalitesini ve modernizasyonunu yükseltmeye devam ettiklerini kaydeden Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı; “Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz kentin birçok farklı noktasında çalışmalarını hızlı bir şekilde sürdürüyor. Özellikle ilçemizin genelinde alt yapı çalışmaları tamamlanan cadde ve sokaklarımızda hızlı bir şekilde üst yapı çalışmalarını yapıyoruz. Bu çalışma döneminde birçok noktada kaldırım yenileme ve onarım çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz. Cennet İlçemiz Karasu ve Karasu halkı hizmetin en güzelini hak ediyor” dedi. 

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE