Karasu'da cadde ve sokaklarda temizlik harekâtı

Karasu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri İlçe merkezi ve merkeze bağlı 40 mahallede temizlik çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Karasu'da cadde ve sokaklarda temizlik harekâtı

Karasu Belediyesi sonbahar ve kış aylarında artan temizlik ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurulan geniş saha ekibi ile dur durak bilmeden çalışıyor. Park, cadde, ara sokak ve ortak kullanım alanlarında yürütülen temizlik çalışmaları kapsamında yol, refüjlar ve ortak kullanım alanlarında kapsamlı çevre temizlik çalışması yapılıyor. 
Temizlik İşleri Müdürlüğünce yapılan açıklamada; “Sahada vardiyalı sistem ile çalışan çok sayıda ekibimiz, belirlenen çalışma takvimi kapsamında ilçe merkezi ve çevresinde temizlik ve bakım işlemlerini sürdürmektedir. Belediye Başkanımız İshak Sarı’nın talimatlarıyla kapsamlı temizlik çalışmalarımız devam edecektir” ifadelerine yer verildi.

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
ZAHİT UZUN
ZAHİT UZUN - 7 ay Önce

YENİ MAHALLE FENERDEN LİMANA KADAR HER TARAF HER TÜRLÜ PİSLİK VAR İÇKİ ŞİŞELERİ BİRA KUTULARI AKLINIZA NE GELİRSE VAR ZAMAN ZAMAN TOPLIYAYIM DEDİM YORULDUĞUMLA KALDIM İSTANBULDAKİ ÇEVRECİ ARKADAŞLARDAN YARDIM İSTEDİM GÖZLERİ KORKTU ALAN BÜYÜK SİZLER VE İSHAK BAŞKAN SAHİL SEVERBERLİĞI BAŞLATIRSA VE ÇÖP ATMAYIN TABELALARI KOYARSANIZ HALKIMIZIN ZAMANLA ÇEVRESINİ TEMİZ TUTACAGINA INANIYORUM.BAŞARILAR DİLERİM

SIRADAKİ HABER