‘Karasu için var gücümüzle çalışıyoruz’

Karasu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri hafta içi ve hafta sonu yaptığı yoğun programla sıcak asfalt serim çalışmalarına tam gaz devam ediyor.

‘Karasu için var gücümüzle çalışıyoruz’

Belediye hizmet binası önünde asfalt, kaldırım ve çevre düzenleme çalışmalarında sona gelen ekipler, yapılan hizmetleri takip eden vatandaşların da beğenisi topladı.   ‘Başkan Yardımcılarımız, Birim Amirlerimiz ve tüm ekiplerimizle sahadayız’ diyen Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı; “Yaptığımız her çalışmanın Karasu’nun geleceğine atılacak önemli bir imza olduğunun farkındayız. Bu doğrultuda hareket ediyor ve hizmetlerimizi titizlikle sürdürüyoruz” dedi.
VAR GÜCÜMÜZLE
Belediye Başkanı İshak Sarı, “İlçemizi güzelleştirmek ve vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırmak için var gücümüzle çalışıyoruz” diyerek; “Belediye olarak vatandaşlarımızdan gelen talepler ve mahallelerimizin ihtiyaçları doğrultusunda hizmet vermeye devam ediyoruz. Bu çerçevede her mahallemizin alt yapı ve üst yapı sorunlarını ele alarak bir çalışma planı hazırladık. Bu planlamayla birlikte ilgili müdürlüklerimiz İlçenin dört bir tarafında çalışmalarını sürdürüyor. İlçemizi daha da güzelleştirmek ve vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırmak adına çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz” dedi.

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER