Karasu sahiline düzenleme geliyor

Karasu Belediyesi, sahil şeridinde düzenleme yapmak için harekete geçti. Belediye Başkanı İshak Sarı bölgede inceleme yaptı 

Karasu sahiline düzenleme geliyor

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, Karasu sahilinde yapılacak düzenlemelerle ilgili inceleme yaptı. 
. Belediye Başkan Yardımcıları ve Teknik personelleriyle birlikte Karasu sahilinde bir dizi incelemede bulunarak, uygulanacak çalışmaların gerekli ölçümlerini takip eden Belediye Başkanı İshak Sarı, sahil bölgesinde yapılacak düzenlemeye uygun projenin hazırlanması talimatını verdi.
Sahilde yaptığı incelemeler sonrası açıklama yapan Başkan İshak Sarı; “A’dan Z’ye İlçemiz Karasu’nun her noktasına hizmetlerimizi götüreceğiz. Sahilimiz bizim için önemli bir bölge ve bu alanla ilgi titiz çalışmalarımız olacak. Bugün, Belediye Başkan Yardımcılarımız ve teknik personellerimizle birlikte inceleme ve gerekli ölçüm çalışmalarımızı yaptık. Projemizi bir an önce vatandaşlarımızın hizmetine sunmayı hedefliyoruz” dedi.
Başkan Sarı; “Sahil bölgemizde yapacağımız projemizde ana temamız kullanılabilirliktir. Bu açıdan baktığımızda projemizde yürüyüş yolları, modern aydınlatma direkleri, bisiklet yolları, geniş kaldırımlar, oto park alanları, dinlenme alanları, çocuk oyun gurupları, ağaçlandırma ve çeşitli çevre düzenleme çalışmaları yer alacak önemli başlıklar içerisinde. Bu başlıkların hepsini sahil bölgemize yansıtarak önemli bir hizmeti hayata geçirmeyi planlıyoruz. Hazırladığımız her projemizin adı Karasu’dur. Biz bu ilçeye hizmet için geldik ve hizmet için tüm imkânlarımızı sonuna kadar kullanacağız” ifadelerin kullandı. 

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER