Karasu’da Asfalt Çalışmaları Sürüyor

Karasu Belediyesi'nin Kuzuluk Mahallesi'ndeki asfalt çalışmaları devam ediyor

Karasu’da Asfalt Çalışmaları Sürüyor

Karasu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ulaşımda konfor ve kaliteyi artırmak adına ilçede sıcak asfalt serim çalışmalarına devam ediyor.

Kuzuluk mahallesi Kazım Karabekir caddesinde sıcak asfalt ve kaldırım yenileme çalışmalarını başlatan Karasu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, asfalt çalışmalarını tamamlayarak vatandaşların hizmetine sundu. Sıcak asfalt çalışmalarının ardından kaldırım çalışmalarını başlatan ekipler, bu alandaki çalışmalarını bir an önce tamamlamayı planlıyor.  
“Vatandaşlarımıza Hizmet Sağlamanın Mutluluğunu Yaşıyoruz”
Kuzuluk Mahallesi Kazım Karabekir caddesinde başlatılan sıcak asfalt çalışmalarının tamamlandığını belirten Belediye Başkanı İshak Sarı; “İlçemizin birçok noktasında çalışmalarımız devam ediyor.  Kuzuluk Mahallesi Kazım Karabekir caddemizde başlattığımız sıcak asfalt çalışmalarımızı tamamladık. Yaşanabilir bir ilçe oluşturmanın gayreti içerisinde vatandaşlarımıza hizmet sağlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu doğrultuda bizlerden desteklerini esirgemeyen Sayın Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem Yüce’ye de ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum. Planladığımız program çerçevesinde hizmetlerimiz aralıksız devam edecektir” dedi.

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE