Karasu’nun sorunlarını konuştular

SASKİ Genel Müdürü Dr. İlyas Demirci, Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı’yı ziyaret etti. Ziyarette ilçenin sorunları hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Karasu’nun sorunlarını konuştular

SASKİ Genel Müdürü Dr. İlyas Demirci, Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı’yı ziyaret etti. Belediyede yetkililerle görüşen Demirci, 2021 yılında yapılacak Su Şehri Toplantısı’nın ilimizde gerçekleştirileceğini belirterek, “Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı geçtiğimiz hafta bizlere hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. Yaptığı ziyaret kapsamında Karasu genelinde yaşadıkları sıkıntıları bizlere aktardılar. Bizler de bugün kendilerini makamında ziyaret ederek hem iadeyi ziyaret yapmış olduk, hem de ilçede yaşanılan sıkıntıları detaylarıyla öğrendik. Belediye, SASKİ ve DSİ işbirliğiyle bu sorunları en kısa zamanda çözüme ulaştırmak için gayret göstereceğiz. Başkanımız İshak Sarı’dan içme suyu, yağmur suyu, göl ve kanallarla ilgili projeler istedik. Sakarya’mıza her zaman en kaliteli hizmeti sunmak için çalışacağız” dedi. 
ÖNEMLİ ÇALIŞMALAR
Başkan İshak Sarı ise; “Belediye, SASKİ ve DSİ işbirliğiyle ilçemiz adına önemli çalışmalara imza atacağımız kanaatindeyim. SASKİ Genel Müdürü Dr. İlyas Demirci ile geçen hafta yaptığımız görüşmelerin detaylarını bugün gerçekleştirdiği ziyaret esnasında konuştuk. İçme suyu, yağmur suyu, göl ve ilçemizde bulunan kanallarla ilgili yaşadığımız sorunları tüm detaylarıyla anlattık. Bu başlıklarla ilgili projelerimizi de en kısa zamanda hazırlayıp kendisine sunacağız. Attığımız her adım Karasu’nun geleceği içindir” dedi.

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER