Kaya’dan iki partiye iadeyi ziyaret

Göreve başladıktan sonra hayırlı olsun ziyaretlerini kabul eden Taraklı Kaymakamı Özgür Kaya, iki ilçe başkanlığına iadeyi ziyarette bulundu.

Kaya’dan iki partiye iadeyi ziyaret

sakaryayenihaber.com - Yusuf İzzettin Kömürcü

Taraklı Kaymakamı Özgür Kaya, kendisine hayırlı olsun ziyaretinde bulunan iki parti ilçe başkanlığına iadeyi ziyarette bulundu. İlk olarak AK Parti Taraklı İlçe Başkanlığı’nı ziyaret eden Kaya’yı, İlçe Başkanı Mehmet Pilavcı ve yönetimi karşıladı. AK Parti Taraklı İlçe Başkanı Mehmet Pilavcı, ziyaretinden dolayı Kaymakam Özgür Kaya’ya teşekkür etti

Ardından CHP Taraklı İlçe Başkanlığı’nı ziyaret eden Kaymakam Özgür Kaya, burada da İlçe Başkanı Kadir Güneş ve yönetimi tarafından karşılandı. İlçe Başkanı Güneş, ziyaret sırasında “Taraklı için her zaman destek olmaya hazırız” ifadelerini kullandı.

Kaymakam Özgür Kaya’nın, CHP Taraklı İlçe Başkanı Kadir Güneş’i ziyaretinde Taraklı Belediye Meclis üyesi Mehmet Türkdoğmuş, yönetim kurulu üyeleri, kadın ve gençlik kolları başkanları hazır bulundu.

Kaymakamı Özgür Kaya ziyaretler sonrası yaptığı açıklamada, “İki ilçe başkanlığımıza da ev sahiplikleri için teşekkür ediyorum. İlçemiz ile ilgili ilk gözlemlerim çok olumlu. Covid-19 ile mücadelemizi hep birlikte sürdüreceğiz. Belediye Başkanımız siyasi partilerimiz sivil toplum kuruluşlarımız hep birlikte Taraklı için çalışacağız” diye konuştu.

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER