Kaymakam Burhan vedalaştı

Antalya Muratpaşa Kaymakamlığına atanan ve veda ziyaretleri gerçekleştiren Hendek Kaymakamı Orhan Burhan, daire amirleri, muhtarlar ve personelle vedalaştı.

Kaymakam Burhan vedalaştı


TEK TEK VEDA
Antalya Muratpaşa Kaymakamlığına atanan Hendek Kaymakamı Orhan Burhan daire amirleri, Kaymakamlık personeli ve muhtarlarla vedalaştı. Kaymakamlık önünde gerçekleşen veda törenine İlçe Emniyet Müdürü Şevket İlhan, Başhekim Dr. Sedat Aydın, Daire amirleri, Kaymakamlık personeli ve Muhtarlar katıldı. Daire amirleri, personeli ve Muhtarlar ile tek tek vedalaşan Kaymakam Orhan Burhan herkese çalışmalarında başarılar diledi.
BAŞARILAR DİLERDİLER
Hendek’te hizmet etmekten, sizleri tanımaktan ve sizlerle birlikte çalışmaktan çok mutluyum diyen Kaymakam Orhan Burhan “Görevi devralacak olan yeni Kaymakamımıza Hendek’i emanet ediyorum. Giderken arkamızda Hendek’li dostlarımızı bırakıyoruz. Daire amirlerimize, personelimize, muhtarlarımıza ve herkese teşekkür ediyorum” dedi.
Muhtarlar, Daire Amirleri ve Kaymakamlık personeli Muratpaşa Kaymakamlığı görevine atanan Kaymakam Orhan Burhan’a görevinde başarılar dilediler. Abdullah Özden
 

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 28 Ağustos 2019, 13:27
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER